Mastodon

Minden valószínűség szerint ezzel a huszonhat fős kerettel vágunk neki az Európa-ligának

Hiába érkeztek eddig hatan, sajnos azt kell mondjuk: kevés.

szerződés kapus [3] védő [10] kp [8] csatár [5]
2018 tél Baráth
2019 nyár Gróf Batik Bamba
Holender
Pölöskei
Vadócz
Danilo
2019 tél Berla
2020 nyár Horváth Deák
Heffler
Kamber
Kukoc
Lovric
Skvorc
Gazdag
Nagy G.
2021 nyár Lukács
Májer
n.a. Kovács N.
Uzoma
Banó-Szabó
Holdampf
Cipf
Tömösvári

megjegyzés: félkövérrel az új igazolások. || Bamba és Batik 1+2 éves, Skvorc 2+1 éves szerződést kötött. || n.a.: nincs adat || amint lesz végleges keret az Európa-ligára, jelezzük a táblázatban.

„Minden valószínűség szerint ezzel a huszonhat fős kerettel vágunk neki az Európa-ligának” bővebben

Vadócz újra itthon!

http://gph.is/1a8VYb2

Németh Norbi hazatérése óta nem örültünk szerintem ennyire játékosnak. Mármint nyilván Lanzafame második eljövetele is ott van a top1-ben, de azért mégis, saját nevelés, romantikus emlékek, satöbbi. Szóval nálam Vadócz, Lanzafeme, Németh Norbi a sorrend az elmúlt tíz évben a visszatérések okozta érzelem listáján. (A túlvég szerintem teljes egyetértésben Bozovic és Vidovic, kinek-kinek ízlése szerinti helyosztásban.)

helyesbítés // Torghellét egyszerűen elfelejtettem. Tehát a helyes sorrend: Vadócz, Lanzafame, Torghelle, Németh Norbi.

(via honvedfc.hu)

Napikispest 2018.07.05.

  • Vadócz újra Kispesten? // a csakfoci szerint Vadi hamarosan aláír hozzánk.
    • arról nincs információ, hogy mennyi időre. (A távol-keleti bajnokságok általában szeptemberben kezdődnek.)
    • Vadi annyira régen igazolt el tőlünk, hogy az MLSZ adatbankja nem is ismeri a nevét.
  • Mátyás Zsolt // két éve kölcsönbe került Vácra, majd egy évet kihagyott. Nyáron végre visszatért, és Vácra igazolt. Hajrá!
  • Rabotnicki @ M4 Sport // oda-vissza adja a közsporttévé. (via honvedfc.hu)
  • Skvorc, Dino // új igazolás!

Egyelőre annyi biztos, hogy nagyon kellene egy, de inkább két gólképes csatár

Bp. Honvéd – FC Nitra 2-0

Supka a Nitra elleni első félidőben felküldte a legerősebbnek tűnő kezdőjét, vagyis nagyjából sejthetjük, hogy mit várhatunk a jövő heti Európa-liga-meccsen:

Gróf
Holender, Heffler, Kamber, Batik, Uzoma
Gazdag, Bamba, Pölöskei
Danilo, Tömösvári

„Egyelőre annyi biztos, hogy nagyon kellene egy, de inkább két gólképes csatár” bővebben