Mastodon

Miközben a csapatnak fel kell pörögnie, mi erősen takarékra kapcsolunk

Macedóniából jelentjük.

Ahogy a külföldi túrák idején szoktuk, úgy ezúttal sem ígérünk semmit. Elméletileg lesz poszt a meccs előtt és után, ellenben én csak vasárnap este jövök haza Macedóniából, ezért a hét további részében vélhetően a blog is szabadságon lesz. Talán megbocsájtjátok, hogy inkább a búvármaszkot tettem be az úticsomagba, mintsem a laptopot.



„Miközben a csapatnak fel kell pörögnie, mi erősen takarékra kapcsolunk” bővebben

Napi- és tegnapikispest 2018.07.09-10.

  • év eleji sajtótájékoztató // (via honvedfc.hu)
    • bemutatták az új mezt // piros-fehér, viszont az előzetesen kiszivárgottal ellentétben legalább a nadrág nem fehér, hanem fekete. Mégis a Kispest vagyunk, nem a Diósgyőr.
    • Macron // marad 2023-ig.
    • célunk // természetesen Európa, tehát dobogó, vagy kupagyőzelem.
    • keret // ugyan egy szó sem volt eddig róla, most kiderült, hogy Kosút távozott. A keretünk egyelőre szinte megegyezik az előzetesen várttal, mindössze a fiatal Szendreit és Temesvárit sorolták hozzá.
  • Rabotnicki // megvan a tizennyolcas utazókeret:
    • kapusok // Gróf, Horváth
    • védők // Batik, Heffler, Holender, Kamber, Kukoc, Skvorc, Uzoma
    • középpályások // Bamba, Gazdag, Nagy Geri, Szendrei, Vadócz
    • támadók // Danilo, Lukács, Májer, Tömösvári

Úgy néz ki megvan a kezdőnk az Európa-ligára

Bp. Honvéd – Zlaté Moravce 2-1

Az első félidőben már úgy álltunk fel, ahogy akár a szerdai mérkőzésen is játszhatunk a Rabotnicski ellen, bár elképzelhető, hogy lesz még egy-két változás az összeállításban.

mondta Supka a Zlaté Moravce ellen 2-1-re megnyert meccs után. Egyébként róluk van szó:

Gróf
Holender, Batik, Kamber, Skvorc, Uzoma
Gazdag, Vadócz, Pölöskei (Nagy G., 44.)
Danilo, Lukács

„Úgy néz ki megvan a kezdőnk az Európa-ligára” bővebben

Napikispest 2018.07.07.

  • Stoiacovici Dávid // az NB II-es Tiszakécske csütörtöki felkészülési meccsén találkoztunk a nevével. (via Duna Aszfalt TVSE/Facebook)

Mindenféle fontosabb tudnivalók a Macedóniába?? utazóknak

Stadion, gyülekező, pénzváltás, satöbbi.

Július 11-én, szerdán 17:30-kor Európa-liga-meccset játszunk a macedóniai Szkopjében a Rabotnicki csapata ellen. Mivel Macedónia nem EU-tagállam, ráadásul a magyarok körében nem a legfrekventáltabb turistacélpont, ezért külön posztot szentelünk a mindenféle tudnivalóknak.

Jelenleg a mérkőzés helyszínéről, a szurkolók találkozási pontjáról és pénzváltási praktikákról olvashatsz, de a posztot nem zártuk le, és azonnal frissítjük, amint újabb közlendő akad.

„Mindenféle fontosabb tudnivalók a Macedóniába?? utazóknak” bővebben