
„Elmentem helyettetek megnézni a Puskás-kiállítást” bővebben
Mastodon
mert célunk csak egy van
Ha már az elmúlt hét nagy részét Kolozsvárott töltöttem, és pont ott járt, akkor csak beugrottam. Képek, kommentárral.

„Elmentem helyettetek megnézni a Puskás-kiállítást” bővebben
Nem is tudok mit hozzátenni, olvassátok az eredeti hírt.
Ciao Davide! – Budapest Honvéd Online
Lanzafame újra Kispesten


Nagy beharang ma nincs, mert… „Kibeszélő mára: Dió-Kispest” bővebben