
Ja, és szeretnénk gratulálni Gróf Dávidnak, aki
élete első NB I-es meccsét játszotta az MTK ellen.

Mastodon
mert célunk csak egy van
élete első NB I-es meccsét játszotta az MTK ellen.

Tisztázzuk a fogalmakat: a padok a felszakítás után teljesen sértetlenül landoltak a földön!
A FEB a Mezőkövesd – Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban a Honvédot, mint visszaesőt, mert szurkolói székeket rongáltak meg szektorukban és tárgyakat dobáltak a játéktérre, 100.000 Ft pénzbüntetésben részesíti. (via MLSZ fegyelmi bizottság)
Nyolc forduló után ez a negyedik büntetésünk, összesen 650 ezer forint értékben. Ha az összetettet nézzük, akkor az így áll:
A meccset idegenben játsszuk, a dátum szeptember 14., a pontos időpont még nem ismert.
Amúgy Mórahalom az utolsó magyar település a horgosi határátkelő előtt, a Bozsiktól 173 kilométerre, vagyis kocsival nagyjából két órára.
Egyébként az NB III Közép csoportjában tolják, négy forduló után egy győzelemmel.