Mastodon

Napikispest 2022/02/01

update // közben az NSO, a csakfoci, és az egyéb lapok is lehozták Vignjevicet.

  • üvegzseb // frissítettük a közösségi támogatásokkal elszámoló oldalunkat. A januári adakozókedv olyan nagy volt, hogy bőven belefért egy – pont akciós – éves Arcanum-előfizetés is.
  • meccsembere @ Gyirmót // Szappanos, Petrusenko, Lukic
„Napikispest 2022/02/01” bővebben

Napikispest 2022/01/26

  • Szilágyi (Siladji) Vladimir // érkezhet. Csatár, Lukiccsal játszott együtt Topolyán, majd Dél-Koreába igazolt, és most csapat nélkül van. (A transfermarkt megbízhatóságát jól jelzi, hogy amikor 1 millió euróra tették az értékét, akkor 150 ezerért igazolták át. Jelenleg 600 ezerre teszik, klub nélkül.)
  • Balogh // állítólag a DAC és Kispest már megegyezett az átigazolásáról. (via NSO)
  • Lanzafame // állítólag magát ajánlgatja. 34 múlt, szeptember óta nem játszott meccset sérülés miatt. Negyedszer érkezhetne Kispestre, és ezzel elavulttá tenné a Bárányos-számot.
„Napikispest 2022/01/26” bővebben

Napiubi 2022/01/20

mérsékelten expert arcfelismerők // közepesen szórakoztató reggeli játéka a Honvéd vs. Honvéd fakó meccsről készült galériában felismergetni az épkézláb játékosainkat. Nekünk megfeszített munkával tíz játékost sikerült:

Szappanos
Kovács, Bardea, Baráth, Tamás
Machach, Pantelic, Petrusenko
Nagy Dominik, Kerezsi

„Napiubi 2022/01/20” bővebben

Napiubi 2022/01/19

tíz nap múlva kezdünk a Gyirmóttal // és bár bőven van miért izgulnunk, hiszen ha létezhet – a helyzetünktől független – kötelező három pont, akkor a jelenlegi utolsó elleni hazai meccs egyértelműen ebbe a körbe sorolható.

  • a Honvéd eddig // egyetlen felkészülési meccset játszott a 3-án indult felkészülési időszakban: az épkézláb játékosok hatvan percet kaptak 15-én a ZTE ellen. Ezen kívül van egy elmaradt edzőtáborunk és négy elmaradt edzőmeccsünk Törökben, valamint legalább egy, de inkább kettő elmaradó edzőmeccsünk itthonról.
  • a Gyirmót // eleve nem tervezett külföldi edzőtábort a szintén 3-án kezdődött felkészülésébe. 6-án eladták Lencsét a Haladásnak, majd 8-án, erősen megfogyatkozva, az első edzőmeccsükön kikaptak a másodosztályú Dorogtól. A Gyirmót honlapja szerint ez a meccs volt az egyetlen értelmezhető edzőmeccsük, hiszen azóta: játszottak volna a III. kerülettel – elmaradt; játszottak volna a Vasassal – elmaradt; játszottak volna az MTK-val – elmaradt; és végül a saját NB III-as csapatukkal tudtak játszani 2×40 percet – ismeretlen összeállításban, mert a gyirmótiak oldala a gólszerzők nevén kívül nem közölt részleteket. (Csörgő, Szegi, Medgyes (Hasani), Mayer, Gino (Hajdú))
  • vagyis // Gyirmóton se sokkal jobb a helyzet, mint nálunk.
  • a tervek szerint // 23-án (vasárnap) még játszanának egy meccset a Videotonnal.
  • nekünk egyelőre // nincsenek nyilvános terveink.
„Napiubi 2022/01/19” bővebben

Napiubi 2022/01/18

elmaradó edzőmeccsek //

  • szerdán // a Mezőkövesddel játszottunk volna, de mivel állítólag egy kisbusznyi játékosuk sincs, nemhogy egy kezdőnyi, így elmarad.
  • szombaton // az Újpestet fogadtuk volna, és ezt tegnap be is jelentette az Újpest, majd ma azt, hogy elmarad.
„Napiubi 2022/01/18” bővebben