Kategória: Napikispest
Napikispest 2020.01.23.
- Banó-Szabó Bence // 2023 nyaráig hosszabbított. (via honvedfc.hu)
- Fura visszagondolni arra, hogy még mindig pofátlanul fiatal, pedig már 2017 őszén bemutatkozott az NB I-ben. Talán az egyetlen és egyben utolsó jó húzása volt EvdM-nek, amikor a fiatalkvóta idején megsérülő Herjeczki helyett az U19-ből előrántotta Bencét.
- (ismert) szerződéssel rendelkező játékosok a keretben 2020 nyara után //
- + fél év // Kálnoki-Kis
- +1 év // Tujvel, Niba, Mezghrani, Kamber, (Lukács)
- + 2 év // Aliji, Lanzafame, Moutari, Cipf, Berla, Gazdag, Horváth
- + 2,5 év // Hidi, (Temesvári)
- + 3 év // Batik, Banó-Szabó
Napikispest 2020.01.22.
Játékoskeringő, Hegedűs, Egerszegi, Aranyoroszlánok
- Egerszegi // A Honvéd is bejelentette, hogy Egerszegi távozik – és Diósgyőrbe kerül Paksról.
- Hegedűs Márk // Kazincbarcikára került.
- ahhh, innen is bocs, hogy köztévét ajánlok // a tegnapi Mészáros-Karácsony-móka után, de az M4 Sport egy fogyasztható termék a maga módján (a köztévé egyetlen nagyjából nézhető/hallgatható műsora, nem is értem miért nem ide tolják a legtöbb lóvét, és csinálnak M5, M6, M7, Mn Sportot is), mellékesen ott megy a Honvéd klubtévéje:
Napikispest 2020.01.21.
- álnaiv módon // felteszem azt a kérdést, hogy vajon miért Magyarországon (és Kazahsztánban) ekkora a szürke csík? (Ahh, a franc tudja miért, de a hülye Reddit nem embedeli a szöveges posztokban lévő képeket, szóval kattintani kell egyet.)
Napikispest 2020.01.20.
Igazolási pletyka, vonatjegy, meccsjegy
- játékoskeringő // az NSO pletykái szerint a Maccabi Netanya 28 éves védekező középpályásáért, Nicola Olsakért (született: Buenos Aires, izraeli-argentin kettős állampolgár) érdeklődik a Honvéd.
- a profilunkba beleillene, mert ősszel alig játszott.
- mindenféle jegyek Videotonba //
- vonatjegy // hétfőn és csütörtökön 17 órától a Futball Házban és Babar Lacinál az ajándékboltban, plusz a Corleonéban folyamatosan. Lehetőleg elővételben vegyétek meg, hogy ne szombat délben kelljen szaladgálni érte a KöKin. (Érdekesség: a MÁV 2600 forintért visz oda-vissza, az Ultras Kispest – állami dotáció nélkül – megoldja 2500-ból.)
- meccsjegy // hétfőn és csütörtökön 17 órától a Futball Házban, valamint péntek délután a Hungária körúton. Érdemes megvenni előre, mert a helyszínen 3500 forintba fog fájni.
- a fehérvári vonat // szombaton 13:15-kor indul Kőbánya-Kispestről és lefelé menet (visszafelé is, mielőtt bárki megkérdezné) megáll Kelenföldön is.