Mastodon

Bakker, jól elcseszték október elsejét

Pedig mennyire jól indult. Az eredeti tervek szerint tizenegytől játszott volna a fakó, majd ugyanott öttől a nagycsapat a Szeged ellen Szegeden.

Erre a fakót áttették szeptember 30. (szombat) tizenegyre.

Francba. Ennyit az egésznapos szegedi programról.

„Bakker, jól elcseszték október elsejét” bővebben

Négytől ESMTK-Honvéd (kiscsapat)

A meccs Erzsébeten lesz, a beugró ezerötszáz, tessék jönni.

Minden tiszteletem a különböző felületeken a fiatalokról okoskodó szakértőké, azonban tisztelettel kérdem, mikor látták őket játszani egyáltalán? Mert a fakó meccsein alig-alig lézengenek a népek.

„Négytől ESMTK-Honvéd (kiscsapat)” bővebben

Napikispest 2023/09/08

A Honvéd bejelentette, hogy Pukhtieievet kölcsönadja az NB II-es Mosonmagyaróvárnak, valamint, hogy Bartha Botonddal szerződést bontott. Nyáron mindkét játékost megnézte a szakmai stáb.


A szeptember végi, szerdai Budafok elleni hazai meccset az M4 Sport miatt áttették szeptember 28. csütörtök 19:45-re, cserébe adja a tévé.

„Napikispest 2023/09/08” bővebben

Kundrák megdöntötte Fejes János rekordját

és ő lett a legidősebb akadémistánk, aki bemutatkozott bajnokin a Honvéd első csapatában.

Fejes János: 2014.07.26., a Dunaújváros ellen 7748 naposan (kb. 21,2 év).

Kundrák Norbert: 2023.08.13., a Nyíregyháza ellen 8853 naposan (kb. 24,3 év).

Kundrák nem csupán azért extrém, mert történt mindez az NB II-ben (mellékesen Simon Benedek az első NB II-ben debütáló akadémistánk), hanem mert még az akadémiáról vitte a Fradi, és csak évekkel később talált vissza hozzánk.

„Kundrák megdöntötte Fejes János rekordját” bővebben

Le/visszaigazoltuk Lőrinczyt, és egyből a keret negyedik legtapasztaltabb játékosa lett

Kezdjük a szikár ténnyel: két évet írt alá a Honvéd a Diósgyőrtől érkező Lőrinczyvel. A Honvéd ugyan nem erősítette meg, de úgy tűnik, hogy valamiféle átigazolási díj fejében. (Ugyanott a szintén létszámfeletti Bertus szerződését egyszerűen felbontották, innentől szabadon igazolható.)

Alapvetően támadó középpályás, akinek kellemesen nagy NB II-es rutinja van. Speciel nekem az egyik kedvencem volt jó tíz éve a fakóban, és sajnáltam, hogy nem nagyon számoltak vele a nagycsapatnál. Aztán eltűnt a radarról, és Soroksáron vettem észre újra. Az is megvolt, hogy átigazolt az NB I-be mázlival feljutó Budafokba, majd a kiesést követően vissza Soroksárra, és innen vitte télen a Diósgyőr. Nyáron aztán beszereztek egy tucatnál is több légióst, és Lőrinczy – úgy tűnik – nélkülözhetővé vált.

„Le/visszaigazoltuk Lőrinczyt, és egyből a keret negyedik legtapasztaltabb játékosa lett” bővebben