Mastodon

Ketten egy üveg Hubertusszal

Kecskemét – Bp. Honvéd @ Kecskemét, szombat 14:30

2012. március 23. Bp. Honvéd – Kecskemét 1-4. Életem talán egyik legkiábrándítóbb meccsélménye. Sz-szel voltunk kint, és a meccs után egy közeli közértben kértünk egy üveg Hubertust, az eladó levette a polc tetejéről, a forró lámpa mellől, gondosan leporolta az üveget, majd kiadta nekünk. Fizettünk, kiléptünk az ajtón, felcsaptuk, és kb. ott, együltő helyünkben megittuk.

És bambultunk ki a fejünkből: ez mégis hogy történhetett?

„Ketten egy üveg Hubertusszal” bővebben

Megpróbáltunk beharangozót íratni a mesterséges intelligenciával, azonban egyelőre egy átlagos népsportos újságíró szintjét hozza (mindössze)

hanta: Szia! Blogposztot kellene írnom.

ChatGPT: Szia! Szívesen segítek neked egy blogbejegyzést írni. Milyen témában szeretnél írni, és milyen célzattal? Egy konkrét téma vagy témakör meghatározása segíthet abban, hogy a lehető legjobban tudjak segíteni neked.

hanta: Magyar labdarúgás, egy mérkőzés előtti felvezető.

ChatGPT: Rendben van. Az alábbiakban írok egy bejegyzést a magyar labdarúgás előtti mérkőzésről:

„Megpróbáltunk beharangozót íratni a mesterséges intelligenciával, azonban egyelőre egy átlagos népsportos újságíró szintjét hozza (mindössze)” bővebben

Nem történt semmi különös, csak odadobtunk egy meccset, ahol aztán kikaptunk

Vasas – Honvéd 2-0

  1. Sajnos Lukicnak már a Vasas ellen sem megy, így elmaradt az általában csak neki köszönhető győzelem. (Lukic a bajnokságban szerzett négy akciógóljából hármat is a Vasasnak lőtt.)
  2. Az első két percben egész jók és veszélyesek voltunk. Utána azonban pályán tötlöttünk további nyolcvannyolc percet.
  3. Kabaré, hogy a meccsen szemre többen voltak a vendégben, mint az összes hazai szektorban együtt*, és utólag mégis azt lehetett hallani, hogy a televízió a zajmikrofonokat inkább a hazaiban lézengők előtt hangosította fel, meghamisítva ezzel a történteket.
  4. Ha már 800 forint a sör a vendégben és Soproni (dobozból és csapról is), akkor legalább annyit meg kéne oldani, hogy a kiszolgálás gyors legyen. Nevetséges, amit cateringnek neveznek a magyar stadionokban.
  5. Kiestünk, kár értünk.

*_ mondhatnánk, hogy a széknek öltözött többiek valószínűleg a büfében voltak a fénykép készítésének pillanatában, azonban a Fáyban, természetesen a vendégszektor kivételével, irigylésre méltó módon mindenhol a lelátó tetején helyezték el a büféket. Vagyis a képen a büfében lévő szurkolók is látszanak, tehát nincsenek. Hihetetlen, hogy ekkora az érdektelenség a Vasasnál.

„Nem történt semmi különös, csak odadobtunk egy meccset, ahol aztán kikaptunk” bővebben

A maihoz hasonló meccsek miatt beszélhetünk egyáltalán a Kispestről/Honvédról

Vasas – Honvéd @ Fáy, 19h

Igazából egyetlen állításom lesz a mai kupameccs előtt, és a poszt is nagyjából ennyiből fog állni. Szóval:

A Kispestnek nem létezhet olyan tétmeccs, amit elengedhet.

Vagyis. Nincs olyan, hogy a Nagyobb Fontosság, mondjuk a bentmaradás miatt elengedni a kupát, és edzésre, játékosok próbálgatására használni.

„A maihoz hasonló meccsek miatt beszélhetünk egyáltalán a Kispestről/Honvédról” bővebben