Mastodon

Ebben a posztban vadászunk streamre a két mai meccshez

Kolubara: stream ✅
Javor Ivanjica: stream ✅

  1. Honvéd – Kolubara (szerb) @ Koper (Szlovénia), 11:00
  2. Honvéd – Javor Ivanjica (szerb) @ Koper (Szlovénia), 13:00

Vagyis a horvátországi edzőtábor utolsó két meccsét Szlovéniában játsszuk szerb csapatok ellen. Ha az egyik bíró boszniai, a másik macedón, akkor megcsináltuk a jugoszláv Grand Slamet.

„Ebben a posztban vadászunk streamre a két mai meccshez” bővebben

Mivel, tehát, akkor

Mivel Titkos Pál a Kispest játékosaként és edzőjeként is szerepelt, érthetően Kispest-drukker. (Tehát a Honvédnak lett egy újabb világbajnoki ezüstérmese!)

Mivel Kalmár Jenő Kispesten a Kistext játékosaként és edzőjeként, valamint a Honvéd edzőjeként is szerepelt, érthetően Honvéd-drukker.

Mivel Lóránt Gyula a Honvéd játékosaként és edzőjeként is szerepelt, érthetően Honvéd-drukker.

Mivel Mészáros József a Kispest játékosaként és a Honvéd edzőjeként is szerepelt, érthetően Kispest- és Honvéd-drukker.

Mivel Varga Zoltánról elterjedt a pletyka, hogy Albert elől 1968-ban a Honvédhoz igazol (végül disszidált) és volt a Kispest-Honvéd edzője, ezért érthetően Honvéd-drukker.

Mivel Détári Döme, hozzám hasonlóan, az FTC játékosaként és edzőjeként is szerepelt, érthetően zöld-fehér drukker.

Nyilatkozta Mucha József a Borsnak.
„Mivel, tehát, akkor” bővebben

Egyelőre semmiféle streamet nem találtunk a Rijeka felületein

(a Honvédnál eleve nem is kerestünk – lepjenek meg!) a mai dupla meccshez. Egytől vélhetően a fakók játszanak az edzőpályán, és öttől a nagycsapatok a Rijeka stadionjában, ahová a klub bérleteseit is beengedik. Ennél több infó a Rijeka oldalán sincs.

Valamint:

Ha találunk valamit, mindenképp szólunk.

„Egyelőre semmiféle streamet nem találtunk a Rijeka felületein” bővebben

Bocsi, skacok, vagyunk, létezünk

azonban egy csomó minden elvonja a figyelmünket az oldaltól, illetve attól, hogy ha már szöveget gyártunk, akkor abból ide is jusson valamennyi.

Van cserébe mindenféle színes-szagos tervünk, viszont nem mondanánk egyelőre semmit ezekről, mert a fene tudja, mi valósul meg belőle. Cserébe az a furcsa helyzet állt elő, hogy miközben napi szinten a korábbinál jóval többet foglalkozunk a tartalommal, itt mégsem jelenik meg szinte semmi. Nem lesz ez mindig így, nyugi.

Gondoltam szólok, amolyan gépházilag.

„Bocsi, skacok, vagyunk, létezünk” bővebben