- Szalai Ádám // bejelentette visszavonulását a válogatottól, ami azért is érdekes, mert ő a Kispest régi típusú utánpótlásának talán utolsó, valóban ismert játékosa. Szalai egyébként 2003-ban az MLSZ hülye szabályozása miatt igazolt tőlünk Újpestre, ugyanis akkoriban, ha kiesett a felnőtt csapat, akkor rántotta magával az utánpótlást is. (A lenti fotó 2002-ben készült, és a klub által kiadott 2003-as naptárban található.)
A következő négy meccsünkön háromszor is frissen edzőt váltó csapattal találkozunk,
és ebből eddig két helyen is egy korábbi edzőjükhöz nyúltak, szóval kíváncsian várjuk a debreceni híreket.
- október 1., Debrecen // egyelőre nem jelentettek be az új edzőt.
- október 8., Mezőkövesd // a Supkát váltó Kuttor második bajnokija.
- október 15., Felcsút // itt Hornyák helye atombiztos.
- október 19., Haladás (kupa) // Németh Szabolcsot átmenetileg Mészöly Géza szakmai vezető váltotta, majd újra kinevezték azt a szlovák Michal Hippet, aki egyszer már volt a Hali edzője, és bár elsőre benntartotta őket, a következő évben vele indult el a kieső szezon mélyrepülése.
A Bohócliga álmoskönyve szerint az új edző általában eredményes, ami esetünkben extrán kellemetlen, hiszen pont két olyan csapattal játszunk legközelebb, akik egy igen kis epszilon sugarú környezetünkben helyezkednek el a tabellán, vagyis kifejezetten fontos lenne a kétszer három pont ellenük.
„A következő négy meccsünkön háromszor is frissen edzőt váltó csapattal találkozunk,” bővebbenA Haladást kaptuk a kupában
Utazós, viszont nem új hely. Sebaj, ápoljuk legfeljebb a barátságot.
A meccsnap október 19., szerda környéke.
„A Haladást kaptuk a kupában” bővebbenNapikispest 2022/09/19
- sorsolás a kupában // ma 18:15-kor. (Az M4 Sport közvetíti.)
- következő játéknap // október 19., szerda környéke.
Szombat óta azon gondolkodom (nem kizárólag, de néha azért előjön), hogy
Dorogon teljesen normális a 800 forintos sörár? Merthogy: