A Honvéd Facebook-falára került ki a következő bejegyzés:
„Persze ahogy minden hülyeségnek, nyilván ennek sem lesz soha felelőse” bővebben
Mastodon
mert célunk csak egy van
A Honvéd Facebook-falára került ki a következő bejegyzés:
„Persze ahogy minden hülyeségnek, nyilván ennek sem lesz soha felelőse” bővebben
A Dió közben kitette a tervezett szektorbeosztást, amire rögtön jöhet a kérdés, hogy ennek így mi értelme?
És a Nagy Kérdés: az MLSZ jegyrendszere képes arra, hogy a három vendégbe háromféle klubkártyával jönnének emberek, plusz ugye a hazai lokis és a szövetségi futballkártya? Melyik hova lesz érvényes, milyen kombók zárják majd ki egymást?
Kezdjük egy töredelmes vallomással, amiből kiderül, hogy tényleg bármiből érdemes statisztikát csinálni, mert egyszer biztos jó lesz valamire, bár nem ez a vallomás része, hanem az, hogy valamiért én ezeket tényleg meg is csinálom. Vagyis, hogy vezetgetek mindenfélét, arra nem is gondolva, hogy talán majd valamikor, valamire, aztán mégis. Például az NB I-es büntetésszámláló. (A tavalyi például itt, az idei pedig itt érhető el viszonylag nyers formában.)
A vallomás apropója amúgy az MLSZ fegyelmi bizottságának legújabb határozata, ami százezer forintra bünteti a Honvédot, mert – és idézem -:
A FEB a Budapest Honvéd–Vasas FC mérkőzéssel kapcsolatban a Honvédot, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (a játékvezető szidalmazása) 100.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
„Tényleg csak Kispesten szidják a bírót az egész NB I-ben?” bővebben
„Kicsit elmaradtunk, és sok témánk van, amit meg kéne beszélni” bővebben