A tartalomból //
- Októberben nem játszunk bajnokit a Bozsikban!
- Kassai viszi a meccset, ennek nyilván nem örülünk.
- Egy elmélet arról, hogy miért vagyunk jobbak a Vasasnál, miközben pont ugyanabban a lavórban pancsolunk.
- És az elmaradhatatlan teljesen érdektelen statisztika.