Mastodon

Bevallom, nem tudom miről beszél az Öreg, mert annyira szuggesztív a pulcsija, hogy le sem tudtam venni róla a szemem

Erre mondják, hogy: venném! (Hordanám!)

Már most remegve várom, hogy mivel készül a csütörtöki online csetre. Komolyan mondom: hősöm!

„Bevallom, nem tudom miről beszél az Öreg, mert annyira szuggesztív a pulcsija, hogy le sem tudtam venni róla a szemem” bővebben

Napikispest 2018.10.17.

  • Gazdag // sérülés miatt nem játszott az U21-es válogatott törökök elleni meccsén kedden. Reméljük nem súlyos. (via MLSZ)
  • Vadócz // másfél évre visszatért korábbi csapatához, a hongkongi Kitcheehez. Sok sikert, Vadi, várunk vissza. (via csakfoci)
  • születésnapok //
  • jegyek @ MTK // alig ment el 100-150 jegy eddig szombatra. Mi ez a hatalmas érdektelenség?

„Napikispest 2018.10.17.” bővebben

Napikispest 2018.09.26.

  • Baráth Boti // először feszegeti egy cikk nyilvánosan Boti december végén lejáró szerződését. Az NSO úgy tudja, hogy a klub és a játékos már többször is egyeztetett egymással, de megegyezés egyelőre nincs.
  • Hemingway a Reggeli Startban // még tegnapelőtti az anyag, azonba nem beszéltük át, hogy az Öreg bedobott egy 10 millió eurós árat, amit elfogadható ajánlatnak tartana a klubért. Tavasszal, amikor átfutottuk a klub mögötti cégek publikus adatait, akkor mi is nagyjából 3 milliárd forintra (tehát nagyjából 10 millió euróra) tippeltük egy normális piaci környezetben azt a pénzt, amennyit el lehet kérni egy olyan vállalkozásért, amelyik egy adott gazdálkodási szerkezett mellett nagyjából előre kiszámítható eredményt tud felmutatni évről évre.
    • Mindenképp jegyezzük meg, hogy Magyarországon, és különösen a magyar futballban momentán nem érvényesülnek a normál piaci környezet szabályai, tehát könnyedén előfordulhat olyan helyzet, hogy például a Honvéd nem fér hozzá valamilyen okból a korábban számára is nyitott támogatási és finanszírozási formákhoz, ezzel is hazavágva az eredményességét és az érte elkérhető összeget. Netán jön az ismert telefon: „Hallom, Hemingway úr, eledná a klubot …” – és itt elhangzik egy összeg, ami akár lehet egy forint, akár tízmilliárd, kérdés mekkora az akarat a Honvéd átvételére.

Napikispest 2018.09.18.

  • Egy jó Kálnoki Kis. Legjobb. (Én alapvetően örülök, mert nem rossz védő, de annyiszor elhangzott már ez a mondat a számból bohócligerre, hogy nem rossz játékos, és aztán akkora besüléseket láttam, hogy inkább csöndben maradok. Remélem a Kamber-Eppel-Heffler vonalat viszi tovább, és nem a Pölő-Laczkó sort. Persze bárcsak Pöleaux még rám cáfolna!)
  • Hétvégén mindenféle szar időt jósolnak, de azért még mindig Bozsik-búcsúztató, legyünk sokan! (…mondja az álszent RW, aki délután másutt lesz, és csak a gálameccsre ér ki, rohaggyon meg.)
  • ez meg nem Honvéd, de fél napja ezen sírok. Vérfarkas ex-labdabiztos blogpápa kommentárját idézném: „16 csapatos Vb és ott van pl. Guetamala és India. Követni fogom„.
  • Hemingway @ Hungarian Times // a nem hivatkozott cikkel az oldalon kérek mindenkit, hogy ne foglalkozzunk. Hemingway nem a Honvéd tulajdonosának képviselőjeként jegyzi, hanem mint egy átlagos üzeltember. (hanta voltam)

„Napikispest 2018.09.18.” bővebben