- Európa-liga // kiesett a Fradika, így jövő héten csütörtökön játszunk otthon a luxemburgi Progrés Niederkorn ellen. A kezdés
21:0019:00, a visszavágó pedig augusztus 2. (csütörtök), valamikor.- fontos // hogy végre lehetnek nézők a hazai meccsünkön!!!
- videócset az Öreggel // ma délután egytől a Honvéd Facebook-oldalán. (via honvedfc.hu)
- 2Rule // a Diósgyőr is bejelentette a megszokott módon, egy piárszöveges videóban.
- amúgy csak nekem érthetetlen ez az egész jelenség?
- mondjuk van egy nemzetközileg ismert nagy gyártó, amelyik – általános gyakorlat szerint – a nagyker ár 40 százaléka környékén adja a mezeket a támogatott kluboknak (ez forintban 1500-2000-et jelent, minőségtől függően), ráadásul szerződnek is a felek, satöbbi.
- vajon megéri ezeket a megállapodásokat felrúgni egy olyan gyártóért, amelyiknek még terméke sincs, honlapja is csak holnaptól. v
- ajon mennyiért adhatják a szerelést, hogy érdemes volt váltani? Ha ingyen, akkor mi a piaci modell? A 2Rule a magyar sportruházati piac meghódítására készül, és ehhez remek reklámhordozó az NB I.?
- vagy nagyker áron? Ebben az esetben tényleg az van, hogy a klubokkal fizettetik meg a gyártó piacra lépési kockázatát?
- #nemértem
Címke: George F. Hemingway
Most komolyan, a Nemzeti Sport ennyit tud csak hozzátenni ahhoz, hogy az Öreg _állítólag eladta a klubot?
Megzavarodtam, ugyanis rögtön jött a Cáfolat.
Figyeld, itt az egész kontent a cikkből:
A Nemzeti Sport ugyanis úgy értesült, megtörtént, amiről már az elmúlt hetekben-hónapokban hallani lehetett, vagyis az üzletember eladta a kispesti egyletet. Egyelőre nem tudni, ki lehet a vevő, s mennyiért cserélt gazdát a Honvéd.
Ennyi. Úgy értesült, töltelékszöveg, eladta. Nem tudni ki a vevő, és mennyiért. Vagyis nem tudni semmit, de állítólag plusz egy kis töltelékszöveg. Komolyan ennyi az egész szenzáció. Meg a cím: Hemingway most már tényleg eladhatja a klubot.
Kit érdekel, hogy az ISTENI DAVIDE elment a Fradiba? Én Kispesten maradtam (Rabotnicski away)
Nem bírok elmenni amellett, hogy kint vagyunk a csodálatos Európa Ligában, mert mindig inkább legyünk kint, mint ne legyünk, legfeljebb kiküldjük az ifit, aztán a Hemi bácsi majd zsörtölődve belenyugszik, hogy idén sem sikerült eladni a magyar gólkirályt – gondoltam három héttel ezelőtt kicsivel azután, hogy találkoztam az ISTENI DAVIDE-val a balatonlellei strandon, én az én kölkeimet ugráltattam a trambulinon, ő meg az övéit, anyám azt mondta, hogy ez a focista(?!), ez nagyon izmos, és menők a tetkói is, igazi huszonegyedik századi nagymama. Szegénynek csak ilyen átlag fiúk jutottak, mint én, meg a még átlagabb öcsém, nem ilyen villanó tekintetű gólbaszó démonok, mint az ISTENI DAVIDE. „Kit érdekel, hogy az ISTENI DAVIDE elment a Fradiba? Én Kispesten maradtam (Rabotnicski away)” bővebben
Napikispest 2018.07.04.
- Bobál Dávid // @ Dukla Praha? (via csakfoci)
- Kovács Kálmi Lanzafaméról és Hemingwayről // RW már tegnap este átküldte, de lusta voltam kitenni. Fontos tudni, hogy ki a valódi legenda.
Eppel távozik, Lanzafame pedig akkor, ha megfelelő ajánlat érkezik rá, és nyugodtak lehetünk, fog érkezni
Nehéz eldönteni, hogy az Öreg most nekünk magyarázkodik, vagy jelzi az érdeklődőknek, hogy Lanza vihető, csak rá kéne még egy kicsit dobni az ajánlatra.
Összefoglalva //
- Eppel Kazahsztánban van orvosi vizsgálaton, és már csak rajta múlik a szerződése, mert a két klub megegyezett egymással.
- Lanzafaméra több komoly ajánlat is érkezett, és ha a klubhoz megfelelő ajánlat érkezik rá, akkor – kérésére – távozna, azonban egyelőre nem kaptunk még olyat, amelyik megfelelne nekünk, de nincsenek messze attól. Vagyis egyáltalán ne vegyük biztosra, hogy nálunk marad.