Európa-liga // ma sorsolják a selejtező harmadik körét. Mi, a Malmö jogán a kiemeltek közé kerülnénk, vagyis továbbjutás esetén egy nem kiemelt ellenfelet kapnánk: (via UEFA)
nem kiemeltek // Nömme Kalju (észt) /Mura (szlovén) / Aarhus (dán), Viking (norvég) / Aberdeen (skót), Lokomotiva Zagrem (horvát)
meccsnap // szemptember 24.
történelem // az megvolt, hogy az UEFA-együttható alapján az NB I. 1966-ban a harmadik, 1968 és 1972 között pedgi a második legerősebb bajnokságnak számított Európában, és ezzel a történelmileg hatodik legmagasabbra rangsorolt liga a spanyol, angol, olasz, német és holland után, beelőzve a szovjetet, skótot és belgát?
A lehetséges ellenfeleket már tegnap leválogatta az UEFA, mégpedig valami számomra homályos eljárással, ami már nem területi alapú, hanem valamiféle koefficiens-csoportok, vagyis erősség mentén szerveződik.
MTK ellen már kaphatók online a jegyek. Egyelőre még kér honvédos klubkártyát, azonban ez valószínűleg hamar elmúlik. A pénz 1800.
az EL-be // augusztus 3-ig lehetett nevezni, vagyis nagyjából megvan, hogy kik a kiemeltek. Mi az első körben csatlakozunk kiemeltként, és az itt látható névsorból kaphatunk valakit, plusz ugye az előselejtezőből felkerültek közül.