Mastodon

A pályán is megkezdjük 2018-at

A meccsek zártkapusak az ESMTK edzőpályáján, vagyis a régi Téglaégetőn, de a kerítés átlátszó, ahogy kémeink jelentették. Az átlátszó kerítésen át látni egy lelátót, ami létezik, csak lelátni nem lehet róla, mert tilos. Nem értjük, és maradjunk annyiban, inkább nem is akarjuk érteni.

A sporttelepen van egy jégcsarnok, a jégcsarnokban büfé, melegedni, ebédelni lehet hol, tehát tessék jönni, hiszen másfél hónap után újra pályán a bajnokcsapat!

„A pályán is megkezdjük 2018-at” bővebben

Napikispest 2018.01.15.

Miközben épp hatalmas elánnal vetettem bele magam a „Források a kispesti stadionépítések történetéhez” munkacímű forrásjegyzék összeállításába, befutott egy igencsak szomorú, ám igazából egyáltalán nem váratlan hír:

  • Supka visszatért // visszatérnek a téli dupla edzőmeccsek.
  • Ismét megy a titkolózás // zártkapus lesz a szombati Honvéd-Dorog és(!) Honvéd-Csákvár is az ESMTK-pályán. A két meccs 10 és 13 órakor kezdődik egyébként. (via honvedfc.hu)

Napikispest 2017.12.01.

  • sérültlista // el sem hiszem, hogy néhány hét bizonytalanság után megkegyelmezett nekünk a kispesti klubkommunikáció és elárulták:
    • Lovricnak (november 4.) a vádlijával volt baj, Debrecenben már játszhat;
    • Nagy Geri (október 14.) az első sérüléséből felépült, majd a Felcsút elleni meccs előtti utolsó edzésen újra megsérült;
    • Bobál (október 21.) Achilles-ín;
    • King (július 15.) már edz;
    • utóbbi három játékos idén már nem játszik, bár Nagy Gerinél külön nem említették.
    • (zárójelben, hogy az adott játékos mikor lépett utoljára pályára bajnokin. megjegyzés: ma december elseje van. || ha beírjátok a honvedfc.hu keresőjébe, hogy sérülés, áprilisig fog visszamenőlegesen listázni, egész pontosan nulla releváns találattal.)

„Napikispest 2017.12.01.” bővebben

Újpesten kicsit újra meghalt a futball

Újpest – Bp. Honvéd 2-1

  • Stoiacovici debütált az NB I-ben.
  • Az eredetileg kezdőbe szánt Lovric Újpesten sérül meg, így a keretbe sem kerül, ismét egy játékossal kevesebbet nevezünk a meccsre.
  • Lovric mellett a lelátón feltűnik Bobál, Nagy Geri, King, Tömösvári, vagyis további négyen az év eleji alapcsapatból.
  • Eppel és Lanzafame is sárgát kapott, mindketten négynél tartanak. (Lovric is, de ő még korábban kapta a negyediket.)
  • Gróf :(

„Újpesten kicsit újra meghalt a futball” bővebben