Mastodon

Lehet, hogy kiveszőben van, de a magyar futballból még nem halt ki a valódi realitásérzék

A Haladás előtti rajtig még több mérkőzés is vár csapatunkra. Legközelebb szombaton 10 óra 30 perctől az NB I-es Újpestet fogadjuk a Szőnyi úton. Erre a találkozóra várjuk szurkolóinkat is. Kapunyitás 30 perccel kezdés előtt lesz, viszont ezúttal csak a Teleki Blanka u. felőli lelátót nyitjuk meg, így arról lesz a beléptetés, egységesen 1000 Ft-os áron. (…) majd 16-án az NB II-es rivális Honvéd látogat hozzánk. (…)

bvsc.hu 2023.07.07. és fb/bvsc 2023.07.15.

Szurkolóinkat pedig várjuk vasárnap a 17 óra 30 perckor kezdődő Merkantil Bank Liga rajtjára, ahol a Szombathelyi Haladást fogadjuk. A találkozóra a belépés díjtalan!

bvsc.hu 2023.07.26.

Igen, amíg az Újpest és a Honvéd ellen 1000-1000 forint a beugró egy edzőmeccsre, addig az NB II ingyenes a Haladás ellen.

„Lehet, hogy kiveszőben van, de a magyar futballból még nem halt ki a valódi realitásérzék” bővebben

Többen kérdeztétek, miért nem játszik a Felcsúton bemutatkozó Fábiánkovits a felkészülési meccseken?

Most megtudtuk, hogy azért, mert Szegedre igazolt – derül ki a Szeged honlapjáról.

Mondjuk pont centert játszott, és jelenleg ott küzdünk talán a legnagyobb kihívásokkal, szóval minden érthető.

címlapkép: Fábiánkovits pályára lép Felcsúton. fotó: Honvéd/Balogh Dávid. Amúgy hatalmas mázli, hogy meglett, mert a vesztes meccsek után általában nem volt galéria a Facebookon, viszont a holnapról már eltűntek az idei nyár előtti képek, tehát a felcsúti meccs a purgatóriumban ragadt volna, ha nem tesznek ki külön pár képet a bemutatkozó Fábiánkovitsról.

„Többen kérdeztétek, miért nem játszik a Felcsúton bemutatkozó Fábiánkovits a felkészülési meccseken?” bővebben

Többnapikispest 2023/07/26

Viber-csatorna tesztüzem // a szurkolói információk publikálására hagyományosan a Facebook Kispest-Honvéd oldala és csoportja szolgált az elmúlt években. Ezek mellé lépne be egy Viber-csatorna, ahol nincs zaj, nem pörög le a fal, nincsenek idióta hozzászólások, és így mindig a legfrissebb infókat láthatod – azonnal.

Feliratkozni erre a linkre kattintva, vagy az előbbi QR-kódot beolvasva lehet.

07.24. // Gomis is távozott. Hiába volt még két év a szerződéséből, nem találtak neki csapatot, így maradt a közös megegyezés és a szerződésbontás. (via honvefc.hu) Furcsa, mennyire nem törték magukat a klubok, hogy megszerezzék, akár csak kölcsönbe. Pedig remek a pedigréje.

07.25. // véletlenül kiszivárgott a 2023/24-es szezonra szánt mezünk. Ide nem tesszük ki, azonban aki nagyon keresi, könnyen megtalálhatja. // Kérünk mindenkit, aki birtokában van a megoldásnak, hogy semmiképp se kommentelje be ide!

„Többnapikispest 2023/07/26” bővebben

Szurkolói információk Csákvárra

🆚 Csákvár – Kispest
🗓️ 2023. július 30., vasárnap 19:00
🏟️ Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont
🎟️ Jegyinfó hamarosan!

🫱‍🫲 Találkozási pontok:
1️⃣ 15:00 Lipták Grund Pub
2️⃣ 17:00 Csákvár, Városkút ivó https://goo.gl/maps/v5Eeusr4LSC62mwT9

🚌 A KLTE buszt indít a mérkőzésre!
✉️ Jelentkezni emailben a ontourkispest@gmail.com címen lehet az utazók nevével.
💰 Az út díja 3500 forint, KLTE-tagoknak 3000 forint.
⏱️ A busz 16:00 órakor indul Csákvárra.

„Szurkolói információk Csákvárra” bővebben

Vasárnap elrajtol az NB II., ez pedig egy kérdezz-felelek hozzá

Pár technikai apróság, mert sok minden szokatlan lesz nekünk.

a fő meccsnap // vasárnap. Kivéve, ha a vasárnap valamilyen komolyabb ünnepnap, mert akkor lehet szombat. További kivéve, ha a tévé kijelöl közvetítésre, mert akkor hétfő este játszol.

a tévé // nem sieti el a dolgokat. Amíg az NB I-ben pár hétre előre lehetett tudni a menetrendet (jelenleg az első két forduló van meg ott is), addig az NB II-ben megvan egész őszre, és ezt módosítja a tévé azzal, ha közvetíteni akar valamit. Simán előfordulhat, hogy a hetet még úgy kezdjük, hogy vasárnap játszunk, aztán szerdára kiderül, hogy inkább hétfőn. (A Csákvár és a Kozármisleny ellen nem kell félni, mert mindkét héten NB I. lesz a hétfői tévés programban.)

meccsnaptár // ide kattintva tudsz rá feliratkozni.

„Vasárnap elrajtol az NB II., ez pedig egy kérdezz-felelek hozzá” bővebben