- Havazott. Szép.
- Munkanap, de legalább fél nyolckor játszunk, valamint városon belül.
- Utolsó őszi forduló, ha nyerünk, dobogón töltjük az időközben elkezdődött telet.
- Baráth Botitól nagyon valószínű, hogy búcsúzunk, és ahogy ismerjük a teleket, utólag többekről is kiderülhet, hogy utolsó meccsüket játszották az Újpest ellen ma este.
- Mindenki fogadkozik, az Újpest sokat passzol, nem szeretjük a játékát.
- Vezeti: Solymosi.
A poszt, amelyben megpróbáljuk kideríteni, hogy mit keres a német igeragozás finomságain merengő Supka karácsonykor egy húsvétra készülő plázában
Bp. Honvéd – Újpest @ Hungária körút, 19:30