A beszélgetést és a hozzá kapcsolódó rövid leírást közvetlenül eléritek itt, illetve az adást meghallgathatjátok továbbá Spotifyon, Google Podcastson és Apple Podcaston is.
„Jah, elmentünk kicsit beszélgetni a Kispest helyzetéről, de csak megkapargatni volt idő a felszínt” bővebbenKategória: Csak
Az állítólag a meccskeretből kitett (sic!) játékosok mutatói Feri edzősége idején
| m | perc | átlag | kezdő | csere | pad | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eppel | 19/24 | 580 | 30,5 | 5 | 14 | – |
| Mezghrani | 18/24 | 1552 | 86,2 | 17 | 1 | 4 |
| Machach | 7/7 | 22 | 28,9 | 2 | 5 | – |
A Honvéd vezetősége bejelentkezett a mismásolási és felelősséghárítási világrekordokra (a döntésképtelenségit már korábban begyűjtötte)
Egy nehéz és eredménytelen szülés krónikája, amit folytatnánk, ha lenne mivel.
Ennyi idő telt el a debreceni 5-3 óta, és ennyi idő alatt a lehetséges tizenötből hét pontot gyűjtöttünk be. Csak az idióták (tehát mi) nem veszik észre, mekkorát bizonyított a stáb és a csapat! Köszönjük!
[easy_countdowner name=”feri_out” theme=”default” animation=”smooth” end_date=”2021-11-06″ end_time=”18:48:00″ day_label=”nap” hour_label=”óra” minute_label=”perc” second_label=”másodperc” day_color=”#60686F” hour_color=”#60686F” minute_color=”#60686F” second_color=”#60686F” circle_bg_color=”#E2E2E2″]
2021.11.06. 18:48 (körül) // Karakó lefújta a Debrecen-Honvéd meccset. A végeredmény 5-3, a Honvéd sorozatban negyedszer kapott ki a bajnokságban.
„A Honvéd vezetősége bejelentkezett a mismásolási és felelősséghárítási világrekordokra (a döntésképtelenségit már korábban begyűjtötte)” bővebbenNincs itt semmi látnivaló, minden a legnagyobb rendben, kérem oszoljanak!

Két és fél nap telt el a debreceni zakó óta, és a klubtól még mindig nem szólalt meg senki. Kéthetes szünet következik, illetve tart, a bajnokságban sorozatban négy vereséget szenvedtünk el, ilyenkor valamit szokás reagálni. Legalább annyit, hogy megerősítjük posztján az edzőt, és elmondjuk, mennyire töretlen a bizalom a szakvezetésben.
Bármit, csak vállaljuk fel.
A sunyítás a legrosszabb. Két és fél nap alatt képtelen volt bárki megszólalni hivatalosan. Hadd ne minősítsük.
Pénteken edzőmeccs a Budaörssel (igaz, egyelőre még a szokásos heti program sem került ki), és van rá egy fogadásom, hogy a nagyobb őszinteség jegyében zártkapus lesz — feltéve, ha egyáltalán bejelentik a meccset hivatalosan.
„Nincs itt semmi látnivaló, minden a legnagyobb rendben, kérem oszoljanak!” bővebbenNem szívesen foglalkozunk ellenőrizhetetlen pletykákkal, azonban
lassan két nap eltelt a debreceni meccs óta, és nagyon úgy tűnik, hogy a klubház a Valódi Felelősök helyett játékosokkal akarja elvitetni a balhét. Olyan játékosokkal, akiket vagy a jelenlegi vezetőség hozott Kispestre, vagy a jelenlegi vezetőség hosszabbított vele szerződést, és akiket a jelenlegi edző stabilan játszatott is.
Két napja síri csönd van, senki nem mert kiállni, legalább pár szóra, és még a szokásos megyünk előre, még egyszer nem játszhatunk így, ez a klub többet érdemel és a többi hangzatos szövegek sem jelentek meg – egyedül a szurkolók egyik kedvencének számító Lukic szájába adtak mindenféle szép szavakat.
„Nem szívesen foglalkozunk ellenőrizhetetlen pletykákkal, azonban” bővebben