Mastodon

Jah, elmentünk kicsit beszélgetni a Kispest helyzetéről, de csak megkapargatni volt idő a felszínt

A beszélgetést és a hozzá kapcsolódó rövid leírást közvetlenül eléritek itt, illetve az adást meghallgathatjátok továbbá Spotifyon, Google Podcastson és Apple Podcaston is.

„Jah, elmentünk kicsit beszélgetni a Kispest helyzetéről, de csak megkapargatni volt idő a felszínt” bővebben

Az állítólag a meccskeretből kitett (sic!) játékosok mutatói Feri edzősége idején

mpercátlagkezdőcserepad
Eppel19/2458030,5514
Mezghrani18/24155286,21714
Machach7/72228,925
Az állítólag a meccskeretből kitett játékosok Feri 24 meccsén, illetve Machach a Kispestre igazolása óta. (A teljes listát itt találjátok.) | m: mérkőzés, perc: összes perc, átlag: perc/mérkőzés
„Az állítólag a meccskeretből kitett (sic!) játékosok mutatói Feri edzősége idején” bővebben

A Honvéd vezetősége bejelentkezett a mismásolási és felelősséghárítási világrekordokra (a döntésképtelenségit már korábban begyűjtötte)

Egy nehéz és eredménytelen szülés krónikája, amit folytatnánk, ha lenne mivel.

Ennyi idő telt el a debreceni 5-3 óta, és ennyi idő alatt a lehetséges tizenötből hét pontot gyűjtöttünk be. Csak az idióták (tehát mi) nem veszik észre, mekkorát bizonyított a stáb és a csapat! Köszönjük!

[easy_countdowner name=”feri_out” theme=”default” animation=”smooth” end_date=”2021-11-06″ end_time=”18:48:00″ day_label=”nap” hour_label=”óra” minute_label=”perc” second_label=”másodperc” day_color=”#60686F” hour_color=”#60686F” minute_color=”#60686F” second_color=”#60686F” circle_bg_color=”#E2E2E2″]


2021.11.06. 18:48 (körül) // Karakó lefújta a Debrecen-Honvéd meccset. A végeredmény 5-3, a Honvéd sorozatban negyedszer kapott ki a bajnokságban.

„A Honvéd vezetősége bejelentkezett a mismásolási és felelősséghárítási világrekordokra (a döntésképtelenségit már korábban begyűjtötte)” bővebben

Nincs itt semmi látnivaló, minden a legnagyobb rendben, kérem oszoljanak!

Két és fél nap telt el a debreceni zakó óta, és a klubtól még mindig nem szólalt meg senki. Kéthetes szünet következik, illetve tart, a bajnokságban sorozatban négy vereséget szenvedtünk el, ilyenkor valamit szokás reagálni. Legalább annyit, hogy megerősítjük posztján az edzőt, és elmondjuk, mennyire töretlen a bizalom a szakvezetésben.

Bármit, csak vállaljuk fel.

A sunyítás a legrosszabb. Két és fél nap alatt képtelen volt bárki megszólalni hivatalosan. Hadd ne minősítsük.

Pénteken edzőmeccs a Budaörssel (igaz, egyelőre még a szokásos heti program sem került ki), és van rá egy fogadásom, hogy a nagyobb őszinteség jegyében zártkapus lesz — feltéve, ha egyáltalán bejelentik a meccset hivatalosan.

„Nincs itt semmi látnivaló, minden a legnagyobb rendben, kérem oszoljanak!” bővebben

Nem szívesen foglalkozunk ellenőrizhetetlen pletykákkal, azonban

lassan két nap eltelt a debreceni meccs óta, és nagyon úgy tűnik, hogy a klubház a Valódi Felelősök helyett játékosokkal akarja elvitetni a balhét. Olyan játékosokkal, akiket vagy a jelenlegi vezetőség hozott Kispestre, vagy a jelenlegi vezetőség hosszabbított vele szerződést, és akiket a jelenlegi edző stabilan játszatott is.

Két napja síri csönd van, senki nem mert kiállni, legalább pár szóra, és még a szokásos megyünk előre, még egyszer nem játszhatunk így, ez a klub többet érdemel és a többi hangzatos szövegek sem jelentek meg – egyedül a szurkolók egyik kedvencének számító Lukic szájába adtak mindenféle szép szavakat.

„Nem szívesen foglalkozunk ellenőrizhetetlen pletykákkal, azonban” bővebben