Abass, Akassou, Alcibiade, Bajner, Belotti, Bende Bende, Bjelkanovic, Bonazzoli, Botis, Bottone, Bozovic, Bright, Canzian, Ceolin, Celestine Lazarus, Csillag, Danilo, Daru, Debreceni, Del Papa, Diaby, Diarra, Délczeg, Diakité, Elez, Erdélyi, Faggyas, Fejes, Fieber, Futó, Gengeliczki, Harmony Ikende, Hadzic, Hajdú, Hercegfalvi, Horváth Adrián, Ibrahima, Ivancsics, Izazola, Job, Karacs, Kader Keita, Kone, Kosnic, Kostic, Kostolani, Kovács János, Kozma, Kunsági, Labudovic, Lanzafame, Lovric, Lupoli, Mancini, Martínez, Marshall, Mensah, Meza, Moga, Moreira, Morgan, Nagy Mihály Krisztián, Navarrete, Navarro, Németh Norbert, Novák, Odia, Ontivero, Palacios, Pascariu, Polyák, Porcari, Portilla, Projic, Punosevac, Rajic, Remes, Rufino, Rouani, Tandia, Tchami, Testardi, Torghelle, Traore, Sadjo, Sánta, Sekulic, Sós, Sundas, Sunnyboy, Szemerédi, Vereckei, Vidovic, Vólent, Zelenka, Zivanovic
– 2011 nyara óta, nem teljes lista (eddig: 97 név)
Kategória: Játékos
Elbúcsúztunk az utolsó, egy klasszissal jobb, mint a korábbiak igazolásunktól
Bejelentették: Puno out, vagyis mindössze három nappal húzta tovább, mint a nyolc társa.
Bejelentették: Puno out, vagyis mindössze három nappal húzta tovább, mint a nyolc társa. Mondjuk rajta talán érdemes volt egy kicsivel tovább gondolkodni, mert hosszú távra szerződtünk vele, és annyira vészes sem volt. Például gólt tudott lőni az NB I-ben!
„Elbúcsúztunk az utolsó, egy klasszissal jobb, mint a korábbiak igazolásunktól” bővebben
11 játékos máris távozott, 1 érkezett
- Lejárt a szerződése: Mensah, Vidovic, Kosnic
- Közös megegyezéssel: Meza, Kone, Palacios
- Kölcsönadás után visszatér klubjához: Ontivero, Izazola, Elez
- Máshol folytatja: Morgan, Projic
- Érkezett: Vernes (kölcsönből vissza)
Vagyis a télen igazolt kilencekből egyelőre(?) Punosevac maradt. (via honvedfc.hu)
Pedig #kone10 már négynél tartott. /// A játékoskeringős posztunk itt frissül.
Napi bornírt
Egykori kedvencünk, a Torz újabban már nem csak a Cor$-istálló házi website-jainak, de az nso-nak egyre gyakrabban megnyilvánul, áldassék érte a neve. Ha egyszer kiadnánk egy nagy Bohóc wtf-annalest, Máncsó minden magyarországi rezdülése is helyet követelne benne, az biztos, természetesen az olyan sztori-nagyágyúk mellett, mint a 2012 téli Matyi-Supka affér, a friss Lengyel-Szűcs szavazós sztori, vagy ha már KukásLajos, akkor a cerberus nicknév-adó momentuma, de hát a Balaskói videótéka-látogatástól kezdve a krémeri félidős kicsekken át a párhuzamosan két kerettel az NB1-ben indulni kívánó DVTK-ig van itt bőven alapanyag. Riszpektes tehát, hogy a Zoknis még ezen belül is igyekszik élre törni. „Napi bornírt” bővebben
