Mastodon

Napikispest 2019.05.17.

bíróküldés // nincs szerencsénk: Andó-Szabót kaptuk az MTK ellen. Ha nem lenne már így is elég nehéz az a bronz, hiszen két másik meccstől is függünk, még kitolják azt a sporit, akivel 2014 májusa óta játszottunk 14 meccset, és abból mindössze egyet (1!-et) nyertünk meg. (Ugyanebben az időszakban az MTK tízből hatot húzott be vele.)

nem Andó-SzabóAndó-Szabó
idénymérk.átlag pontmérk.átlag pont
2014/15260,9640,75
2015/16291,4540,25
2016/17302,1330,33
2017/18311,4221,50
2018/19311,4511,00
elmúlt öt év1741,53170,88

Napikispest 2019.05.16.

visszatérítés az MTK-ra // aki elővételben megvette a jegyét a vasárnapi MTK-Honvédra, ha elküldi a jegyét, nevét és bankszámlaszámát az info@mtkbudapest.hu címre egy levél kíséretében, annak visszatérítik a különbséget – derült ki egy kedves szurkolótárs bejegyzéséből a Kispest-Honvéd csoportban. (Ha használsz Facebookot, és még nem lennél tagja a csoportnak, akkor nyugodtan jelentkezz, az fb/KispestHonved oldal ezt tekinti hivatalos csoportjának.)

hitelből vásárolt klub // már korábban is sejtettük, hogy az új tulajdonosok nem zsebből vásárolták meg a klubot. Az Mfor cikkéből az is kiderül, hogy mintegy kétmilliárd forint hitelt vettek fel rá a Takarékszövetkezeti Banktól. Nagy meglepetés nem ért minket, tudtuk, pár kattintás eljutni a metALCOMtól a Takarékszövetkezeti Bankhoz.

Rossi keretet hirdetett // Baráth, Eppel, Gróf, Gazdag, Holender, Vida, Zsótér akinek van kispesti kötődése. (via mlsz.hu)

„Napikispest 2019.05.16.” bővebben

Napikispest 2019.05.09.

hahahahha, szeretjük ezt az időszakot // a cközép ma már arról ír, hogy Lanzafame igen, de Varga mégsem Kispest. Hol vannak a kimért, Hemingway-i idők, amikor csak az volt a tény, amit a klubhonlap megírt? #trollolo

zárójel nyit (nekem nem lenne szimpatikus, ha ennek a nyárnak nagy nevek nagy bevásárlásával mennénk neki, eldobva a hosszú távon talán hasznosabb építkezést, ahol kialakul egy mag, ami nyilván cserélődhet, de köré lehet felhúzni egy olyan csapatot, amelyiknél már kimondott cél az eredményesség) zárójel bezár

minden részletében tízpertíz az NSO-n megjelent interjú Kubatovval // idézem is a kedvenc részletemet:

– Lehet morális kérdésekről beszélni a mai magyar futballban?
– Nemhogy lehet, kell! Csak rajtunk múlik, tisztességes-e a verseny közöttünk. Ez nemcsak morális kérdés, van a társadalomra gyakorolt hatása is.

hátamra fogom tetováltatni ezeket a Szép és Igaz szavakat!
„Napikispest 2019.05.09.” bővebben

Napikispest 2019.05.08.

Csupa dőlt betűvel: ál-lí-tó-lag!

beindult a pletykacunami #1 // a ckozep ferencvárosi szurkolói blog úgy tudja, hogy Varga Rokkó és Lanzafame Kispestre, Gróf pedig a Fradiba igazol.

beindult a pletykacunami #2 // mindeközben a csakfoci úgy értesült, hogy Koszta visszatérne hozzánk Kövesdről.

beindult a pletykacunami #3 // Gazdag @ Fradi? (via rangado)

„Napikispest 2019.05.08.” bővebben

Napikispest 2019.05.07.

kijöttek a 2019/20-as bérlet- és jegyárak // egyrészt maradunk a Hungárián, másrészt fontos változás, hogy megszűnik a tábor oldalán a kétféle jegyár, és egységesen 1690 lesz meccsnapon, valamint 1390 online elővételben. A bérlet egy huszas, az ‘A’ oldal középső részén pedig huszonhét ropi. (via honvedc.hu)

osztályozókönyv vs Felcsút // Lovric (nyilván), Holcsika, Kamber, Ben-Hatira és Kukoc lett a sorrend. További részletek és kimutatások a szokott helyen, vagyis ide kattintva érhetők el.

„Napikispest 2019.05.07.” bővebben