Mastodon

Szépen kiszemezgette az M4 az „érdekesebb” meccseket az idényből

Azért tömegekre így se gondoljunk.

napdarabátlag
hétfő171459
szerda23908
szombat15929
vasárnap233804
összesen288858

Jól látható, hogy bár az elemszámok alacsonyak, az NB II-ben a hétfői meccsek messze a legnézettebbek a helyszínen. Mintegy 600 nézővel, tehát 70 százalékkal múlják felül a liga teljes nézettségét, és ha a hétfő nélkül nézzük a számokat, akkor 820 a többi meccs átlaga, vagyis felkúszunk 78 százalékra.

„Szépen kiszemezgette az M4 az „érdekesebb” meccseket az idényből” bővebben

Bentmaradtunk!

Ajka – Honvéd 0-2

Tujvel szeptemberben lesz 41. Én minap múltam 44. Mivel én vagyok az idősebb, azt mondom az egyik első félidei védése alapján: Tomás, innentől tegezhetsz. Aztakurva. De tényleg.

Nagyon kellett pár védése, hogy egyáltalán meccsben tartson minket. Aztán találtunk egy gólt az első félidő végén: Kerezsi elment, a passzát pedig Krajcsovics bekotorta. A második félidőben Kerezsi ráduplázott, indulhat a fiesztal.

„Bentmaradtunk!” bővebben

Kiesőmatek, második meccslabda

Ajka – Honvéd @ Ajka, 17:00

Továbbra sem vagyunk hajlandóak érdemben foglalkozni a meccsekkel előre, mert egyrészt még a bentmaradásunk sem biztos, másrészt úgyis tényleg mindegy. Az is siker, ha véletlenül kettőt nyerünk egymás után, és az is siker, ha a helyzeteink megvoltak ellenére, csak kevéssé megalázó módon kapunk ki valakitől az alsóházban.

Marad tehát a kiesőmatek.

„Kiesőmatek, második meccslabda” bővebben

Plókai bombájával 1-0 ide, nyolc perc van hátra

1992. május 20., Wembley, BEK-döntő, Barcelona – Kispest-Honvéd 0-1 (0-0, 0-0, 0-0)

Vierchowod nézi, ahogy Pagliuca kivédi Negrau fejesét (népi festészet, Elefáni)

A napokban jelent meg Nem futball, calcio címmel az isteni _benito könyve az olasz klubfoci történetéről, amit nyilván tisztességes emberként akkor sem fogok elolvasni, ha véletlenül a kezeim közé kerülne egy példánya, pláne, hogy 550 (ötszázötven!) oldalával félelmetesen hosszú, és csak nyomokban tartalmazza Negrau fejesét a Sampdoria ellen.

Létezhet bármi értelmes beszédtéma ezen a fejesen kívül az olasz és egyáltalán a világfutball kapcsán?

„Plókai bombájával 1-0 ide, nyolc perc van hátra” bővebben