a lehető legmagasabb helyről hangzott el:
„Ezt a mondatot csak ideteszem minden kommentár nélkül, mert” bővebben„Szabad és kell politizálnia a sportújságírónak.”
Szöllősi György Tusványoson (via telex, 444)
Mastodon
mert célunk csak egy van
a lehető legmagasabb helyről hangzott el:
„Ezt a mondatot csak ideteszem minden kommentár nélkül, mert” bővebben„Szabad és kell politizálnia a sportújságírónak.”
Szöllősi György Tusványoson (via telex, 444)
Akkorát nyilatkozott a skót sportigazgatónk a klubhonlapnak, hogy egyetlen mondatát is vétek lenne kiemelni. Olvassátok el mindenképp! És most még egyszer!
Én az első olvasást követően nyomban feltétlen híve lettem, tisztelni kezdtem a mindenen átütő éleslátását, szókimondását, hogy kerteletlenül kimondja a rögvalóság minden kegyetlen igazságát, és miután másodszor is elolvastam az egészet, erősen fontolóra vettem, hogy egy-egy gondolatát ribancrendszámként varratom a derekamra, hiszen annyira Örökérvényűek, mint egy Ossian-idézet.
Esküszöm, bizakodva kezdtem visszafelé számolni a napokat az idényrajtig, és a nyáron történtek függvényében a csapatot az 1-12. helyek valamelyikére várom. Remélem nem fogok csalódni!
„Ha Docherty nyilatkozata nem vett meg téged is kilóra, akkor rajtad a lónyugtatóba kevert gumimaci szörp se segít” bővebbenHolender // iránt érdeklődik a Vasas egy szerbiai lap szerint. (via zte.hu/transfer)
Egyszerű kérdésünkben arra vagyunk kíváncsiak, hogy a Metalcom-éra, tehát a 2019 nyarát követő igazolásokról mi a véleményed? Összesen 43 név szerepel a listán (Vadóczot, Galét, Sanit és Ikenne-Kinget lehagytuk), és három opcióból választhatsz:
Jó kattintgatást kívánunk, és kitartást a végéig.
„A Metalcom-éra igazolásai” bővebbenAz olasz negyedosztályt megjárt, a litván Virsligában is megforduló játékos, jelenleg a lett Spartaks játékosa 23 éves, kanadai és csatár. Kölcsönbe érkezik vételi opcióval, ahogy tavalyelőtt Tomszkba az orosz kettőbe, és Novgorodba már az orosz egybe. Utóbbi helyen lőtt is egy gólt!!! (Középcsatárként, 19 meccsen, 1440 perc alatt.) (via honvedfc.hu)
Nem tudom milyen játékos lesz a jó Richie, azonban továbbra is tartom, 23 éves korára annyi előnye van egy random akadémistánkkal szemben, hogy játszott már 50-60 felnőtt meccset. És ha nálunk pályára lép, akkor pont a pályára lépésével fogja nehezíteni, hogy egy saját nevelésű játékosunknak is meglegyen ennyi idős korára az 50-60 meccse. Tényleg érthetetlenek az ilyen igazolások.
Csak összevetésképp, Gazdagnak ennyi idős korára 121 NB I-es bajnoki volt a lábában. Baráth Botinak 65, Nagy Gerinek 103, és a sort még folytathatnám.
„Richie Ennin @ Kispest” bővebben