Mastodon

Most komolyan, a Nemzeti Sport ennyit tud csak hozzátenni ahhoz, hogy az Öreg _állítólag eladta a klubot?

Megzavarodtam, ugyanis rögtön jött a Cáfolat.

Figyeld, itt az egész kontent a cikkből:

A Nemzeti Sport ugyanis úgy értesült, megtörtént, amiről már az elmúlt hetekben-hónapokban hallani lehetett, vagyis az üzletember eladta a kispesti egyletet. Egyelőre nem tudni, ki lehet a vevő, s mennyiért cserélt gazdát a Honvéd.

Ennyi. Úgy értesült, töltelékszöveg, eladtaNem tudni ki a vevő, és mennyiért. Vagyis nem tudni semmit, de állítólag plusz egy kis töltelékszöveg. Komolyan ennyi az egész szenzáció. Meg a cím: Hemingway most már tényleg eladhatja a klubot.

„Most komolyan, a Nemzeti Sport ennyit tud csak hozzátenni ahhoz, hogy az Öreg _állítólag eladta a klubot?” bővebben

Apró szolgálati: tegnap éjszaka utolsóként mi is hazatértünk Macedóniából

Posztot most nem ígérek, mert iszonyat fáradt vagyok. Olyan sok és változatos élmény ért minket, olyan sűrűre sikeredett ez a pár nap, mintha heteket nyaraltunk volna. Annyira balemerültem a nyaralófokozatba, hogy felhozni magam a múlt szerda óta történtekkel is melósnak ígérkezik.

Mondjuk azt lehet, hogy elmesélitek, mi volt a legfontosabb, vagy legfontosabbak a kinti meccs óta, és akkor azzal időt nyerünk.

fotó: bika az úton, valahol Lagadin és Sv. Neum között

Kit érdekel, hogy az ISTENI DAVIDE elment a Fradiba? Én Kispesten maradtam (Rabotnicski away)

Nem bírok elmenni amellett, hogy kint vagyunk a csodálatos Európa Ligában, mert mindig inkább legyünk kint, mint ne legyünk, legfeljebb kiküldjük az ifit, aztán a Hemi bácsi majd zsörtölődve belenyugszik, hogy idén sem sikerült eladni a magyar gólkirályt – gondoltam három héttel ezelőtt kicsivel azután, hogy találkoztam az ISTENI DAVIDE-val a balatonlellei strandon, én az én kölkeimet ugráltattam a trambulinon, ő meg az övéit, anyám azt mondta, hogy ez a focista(?!), ez nagyon izmos, és menők a tetkói is, igazi huszonegyedik századi nagymama. Szegénynek csak ilyen átlag fiúk jutottak, mint én, meg a még átlagabb öcsém, nem ilyen villanó tekintetű gólbaszó démonok, mint az ISTENI DAVIDE. „Kit érdekel, hogy az ISTENI DAVIDE elment a Fradiba? Én Kispesten maradtam (Rabotnicski away)” bővebben

Miközben a csapatnak fel kell pörögnie, mi erősen takarékra kapcsolunk

Macedóniából jelentjük.

Ahogy a külföldi túrák idején szoktuk, úgy ezúttal sem ígérünk semmit. Elméletileg lesz poszt a meccs előtt és után, ellenben én csak vasárnap este jövök haza Macedóniából, ezért a hét további részében vélhetően a blog is szabadságon lesz. Talán megbocsájtjátok, hogy inkább a búvármaszkot tettem be az úticsomagba, mintsem a laptopot.



„Miközben a csapatnak fel kell pörögnie, mi erősen takarékra kapcsolunk” bővebben

Napi- és tegnapikispest 2018.07.09-10.

  • év eleji sajtótájékoztató // (via honvedfc.hu)
    • bemutatták az új mezt // piros-fehér, viszont az előzetesen kiszivárgottal ellentétben legalább a nadrág nem fehér, hanem fekete. Mégis a Kispest vagyunk, nem a Diósgyőr.
    • Macron // marad 2023-ig.
    • célunk // természetesen Európa, tehát dobogó, vagy kupagyőzelem.
    • keret // ugyan egy szó sem volt eddig róla, most kiderült, hogy Kosút távozott. A keretünk egyelőre szinte megegyezik az előzetesen várttal, mindössze a fiatal Szendreit és Temesvárit sorolták hozzá.
  • Rabotnicki // megvan a tizennyolcas utazókeret:
    • kapusok // Gróf, Horváth
    • védők // Batik, Heffler, Holender, Kamber, Kukoc, Skvorc, Uzoma
    • középpályások // Bamba, Gazdag, Nagy Geri, Szendrei, Vadócz
    • támadók // Danilo, Lukács, Májer, Tömösvári