Mastodon

Szerb, szlovák, azeri, bolgár vagy macedón csapatot kaphatunk az Európa-ligában

Megvolt a szűkítés, sorsolás szerdán.

Az UEFA oldalán megjelentek a csoportok, amelyeken belül majd összesorsolják a félkövérrel jelölt kiemelteket a nem kiemeltekkel.

Group 7

1 Partizan (SRB)
2 Slovan Bratislava (SVK)
3 Keşla (AZE)
4 CSKA Sofia (BUL)
5 Rabotnicki (MKD)
6 Milsami Orhei (MDA)
7 Rudar Pljevlja (MNE)
8 Riga (LVA)
9 Budapest Honvéd (HUN)
10 Balzan (MLT)

„Szerb, szlovák, azeri, bolgár vagy macedón csapatot kaphatunk az Európa-ligában” bővebben

Napikispest 2018.06.18.

  • Híres Gábor az új pályaedző // ahogy az várható volt, miután legutóbbi klubja, a Csákvár már megírta: Híres fél év késéssel követte Supkát Szegedről a Honvédhoz.
  • Godoy // öttől kezdő a panamai válogatottban a belgák ellen!
    • a mindenféle sportlapok állításával ellentétben, nem Godoy az NB I. egyetlen focistája a világbajnokságon. A szerbek második-harmadik kapusa, Marko Dmitrovic pár éve lehúzott néhány meccset az Újpestben.

„Napikispest 2018.06.18.” bővebben

Senkit sem érhet valódi meglepetésként, hogy hétfő délelőtt van, és még semmit sem tudunk a szerdai felkészülési meccsünkről

Jiangsu Suning – Bp. Honvéd

Elméletileg szerdán barátságos meccset játszunk egy kínai csapattal Milánóban, azonban hétfő délelőttre ott tartunk, hogy konkrétan ezen az egy információn kívül semmi mást nem tudunk. Ja, de, az ellenfél nevét: Jiangsu Suning.

Már eleve azt nem értem, ha a Suning Firenze környékén edzőtáborozik – egy amúgy elég jó helyen -, akkor miért Milánóban lesz a meccs?

„Senkit sem érhet valódi meglepetésként, hogy hétfő délelőtt van, és még semmit sem tudunk a szerdai felkészülési meccsünkről” bővebben

Napikínzó 2018.06.17.

Napikispest 2018.06.14.

Uzoma és Holdampf indaház.

Nyilván. Mármint nyilván akkor jelentjük be Holdampfot és Uzomát, amikor leugrom kicsit hűsölni a Balatonra. Szó szerint hűsölni, ugyanis itt jelenleg hüsi van, talán még a celsius is 20 alatt marad.

A tervem az volt, hogy leérek, pár percre benyomok egy gépet, és kiteszem ezt:

A gépet természetesen nem, ellenben a cigányhifit bekapcsoltam, és elkezdtünk barkácsolni a konyhaablakra egy szúnyoghálót, miközben a világ legkisebb tévéjét és valami földi vevőantennát próbáltuk beállítani, hogy öttől az orosz-szaúdi meccset legalább láthassuk.

Erre a klub bejelenti Holdampfot és Uzomát. Egész héten gépközelen vagyok, szóval: nyilván.

A lényeg, hogy örülök, Uzoma remek megoldás lesz a balszélre, és ha marad az ötvédős rendszer, akkor az sem baj, hogy esetében nem egy klasszikus bekkről beszélhetünk.

Ami viszont érdekes, hogy a korábbiakkal ellentétben a szerződések hosszát nem hozta nyilvánosságra a klub. Feltételezem két-három év, ahogy szoktuk, de ugye a fene tudja.

címlapkép: Eke Uzoma, fotó: honvedfc.hu