Mastodon

Újabb dátumot kapott a stadion

2019 vége az aktuális határidő!

„Az utánpótlás központ a tavaszi szezon folyamán elkészül, s ezután kezdjük az új stadion építését. Mindenre kidolgoztunk egy tervet, az MTK-val már aláírt szerződésünk van, hogy ott játszunk júliustól kezdve, amíg a mi stadionunk el nem készül” George F. Hemingway az M4 Sportnak

Később persze kicsit árnyalta a dolgot: „azon kívül, hogy mikor kezdődik, mindenre van terv”, ami nekem azt jelenti, hogy mi sem tudunk semmit, nincs közbeszerzés, nincs kormányhatározat a pénzről, nincs semmi, csak valami halvány ígéret, és egy sorminta, hogy máshol is épülnek stadionok. Hemingway egyébként bemondott egy 2019 végét, vagyis alig másfél év alatt épülne meg az új Bozsik.

„Újabb dátumot kapott a stadion” bővebben

Ha gondolod, támogathatsz minket

Természetesen nem kötelező, de ha mégis, akkor megköszönjük.

Igazából sosem terveztük, mert a blogra egy hobbiként tekintünk, máshogy nem is érdemes, szóval, sosem terveztük, hogy pénzt csináljunk belőle, vagy pénzt kérjünk érte. A nem pénzcsinálásban természetesen most sem lesz változás, ahhoz azért elég komoly ajánlatot kéne kapnunk.

Ellentétben a támogatással, mert egy jó ideje többen is rágják a fülünket, hogy szívesen beszállnának a költségekbe. Legyen meg az akaratuk, nekünk az csak jó.

„Ha gondolod, támogathatsz minket” bővebben

Napikispest 2018.01.09.

  • megkezdtük a felkészülést // (via honvedfc.hu)
    • Erdélyi Botond visszatért kölcsönből. Az ősszel az NB II-es Kisvárdában nem játszott.
    • A tavaly télen igazolt Villám Balázst átadólistára tettük. Ha Villám megy, akkor fél évvel a bajnokság megnyerése után, a pályára lépett 28 játékos fele(!!!) nem lesz már keretünkben: Balázs, Bobál Geri(?), Botka, Hajdú, Hidi, Kovács (kölcsönben), Koszta, Laczkó, Palmes (kölcsönben), Prosser, Vasiljevic, Vernes, Zsótér, valamint a csak jegyzőkönyvig jutó Göblyös (kölcsönben) és Nagy Sándor.

Heffler Tiborral 2020-ig írtunk alá

Háromra időzítettem egy posztot az NB II-ben kölcsönben játszó játékosainkról, erre a Honvéd rámposztol egy bejelentéssel, hogy Heffler Tibor jobbhátvéd Kispestre igazolt.

Az a Heffler, aki pont azon a két meccsen volt válogatott Pinyőnél, amikor Vécsei is, és aki bár sokáig őspaksinak számított, 2014-ben mégis eligazolt a Videotonhoz. Hamar Felcsúton találta magát, és milyen furcsa az élet, a két éve benne még válogatottat érző Pinyő érkeztével kiszorult a csapatból, nyáron távozhatott, majd került át október végén(!) az NB II-es Ceglédhez. Mi már innen hoztuk el.

Az 1987-es születésű Heffler 2006-ban mutatkozott be az NB I-ben, és azóta 231 meccsen 16 gólt lőtt. Ha Supka a négyvédős rendszer felé mozdul el, akkor bőven lesz helye a csapatban. Ha Kinggel hosszabbítunk, akkor a kicsikirály mehet egy sorral előrébb.

címlapkép: honvedfc.hu és egészen nem meglepő módon Heffler Tibor

Van bárkit értelme visszahoznunk télen az NB II-ből?

Az ősszel hét játékosunk szerepelt kölcsönszerződéssel az NB II-ben, és közülük a védő Erdélyi, valamint a kapus Vajda fér bele az MLSZ által dotált U20-as korosztályba. Kérdés, sikerült-e felépíteni őket, vagy bárkit annyira, mint tette azt korábban a Kisvárda Kosztával?

Négyüket (Bora, Göblyös, Kovács és Vajda) január 20-án Supka személyesen is megnézheti meccsen, amikor a Dorog ellen játsszuk az első felkészülésinket.

A számok alapján azt látni, hogy a belsővédőként használható Bora és Palmes megüti az NB II szintjét, mindketten stabil játékosai csapatuknak, és talán Vajda is, aki mintha felváltva védene a nála két évvel idősebb, felcsúti nevelésű Zimával.

Ha viszont hiányposztra nézzük a névsort, akkor a balhátvéd Varga Márkó adná magát, kár, hogy nem játszik a Kazincbarcikában.

„Van bárkit értelme visszahoznunk télen az NB II-ből?” bővebben