Mastodon

Szerintetek megjelenik Fórizs az ankéton?

Feltéve, és amennyiben nem marad el valamiért az utolsó pillanatban.

A hétvégén elrajtol a Merkantil Bank Liga 2024-25-ös idényének tavaszi félszezonja. Csapatunk február 9-én a Budafoki MTE együttesével mérkőzik meg a Bozsik Arénában, ezt megelőzően azonban csütörtökön 18 órától szurkolói ankétot tart a klub a Lipták Grund Pubban.

Az eseményen az előzetes tervek szerint részt vesz a Honvéd ügyvezetője, Séllei Árpád, sportigazgatója, Fórizs Sándor, vezetőedzője, Feczkó Tamás és csapatkapitánya, Kesztyűs Barna.

via honvedfc.hu

Szerintetek?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

„Szerintetek megjelenik Fórizs az ankéton?” bővebben

Én jobban be vagyok szarva a Sahtar U19 elleni meccs miatt, mint a Honvéd

Nagyon, de nagyon remélem, hogy csak a szurkolókkal parasztok, és legalább a szabályokat betartották.

A képen egy részlet olvasható az MLSZ hatályos versenyszabályzatából (59. §).

A szabály egyszerűen fogalmaz: minden nemzetközi meccset, pláne ha külföldön rendezik, le kell jelenteni a szövetségnek. Száz éve így van, ráadásul manapság, a fogadási csalások korszakában egészen új értelmet nyert, hogy ne lehessen csak úgy játszani.

A Sahtar U19–Honvéd U19 (sic!) meccs létezését a Sahtar a hivatalos felületein közölte, a tény alól kibújni lehetetlen. Ráadásul a képeken jól látható, hogy a meccset a török szövetség által delegált bírók vezették (pont úgy, ahogy az MLSZ területén az MLSZ küldi a bírókat).

„Én jobban be vagyok szarva a Sahtar U19 elleni meccs miatt, mint a Honvéd” bővebben

Váratlan edzőmeccs a semmiből: győzelem egy ukrán ificsapat ellen

Sahtar-Honvéd 0-2

Egy egészen érdekes hivatkozás landolt a postaládánkban. A tartalma szerint az ukrán Sahtar Doneck U19-es csapata a napokban két edzőmeccset játszott a törökországi edzőtáborában.

Hogy mi ebben az érdekes?

Mindössze annyi, hogy a fordítás alapján az egyik ellenfél a Honvéd U19-es csapata volt, és a történet innen kezd érdekes lenni.

„Váratlan edzőmeccs a semmiből: győzelem egy ukrán ificsapat ellen” bővebben

Nem értem

Ha kint van az előző posztunk, akkor az rendszer 502 Bad Gateway hibát dob, és nem elérhető a címoldal, azonban a posztok külön-külön igen.

Ha viszont leveszem (vázlatba teszem), akkor minden rendben, betölt a címoldal.

Sőt, ha ráposztolok (például ezt), akkor is minden rendben.

Egyszerűen nem értem, hogy mi okozza a problémát. Szimpla, egyszerű hétköznapi bejegyzés. Egy címlapkép, pár beágyazott twit, semmi extra.

Podcast: előrehaladási jelentés #02 + Futball házi apróságok

Nagyon, de nagyon sok minden történt az elmúlt két hétben.

[podcast] A múlt héten történt

  • Bővült a műsorban potenciálisan és gyakrabban résztvevők száma egy fővel, aki kimondottan a mi korosztályunknak (negyvenes-ötvenesek) kedveskedne a fiatalságunkra visszatekintő műsorsorozattal.
  • Az utómunkálatokra szintén jelentkezett egy fő, aki vállalná, hogy az utasítások alapján megvágja, gondozza, rendbe teszi az egyes adásokat.
  • Több felajánlás is érkezett, ezeket a poszt végén listázzuk, azonban már itt is nagyon szépen köszönünk mindent!
„Podcast: előrehaladási jelentés #02 + Futball házi apróságok” bővebben