Mastodon

Részlegesen változnak a kommentelés lehetőségei a blogon


A poszthoz itt lehet hozzászólni.


Ma vagyunk kilenc évesek

Innen kívánnánk mind magunknak, mind minden kedves olvasónknak boldog születésnapot.

  • 3033 poszt
  • 4 szerző
  • 2 tárhelyszolgáltató
  • 955 mérkőzés, 130 játékos, 13 stábtag az adatbázisban
  • 1 bajnoki cím
  • 1 bronzérem
  • 1 kupaezüst
  • 2 tulajdonos
  • Morales, Szalai, Supka, Rossi, Simon, Vierchowod, De Muijnck, Csábi, Rossi, van der Meer, Supka, Sannino
  • Észak-Macedónia, Izrael, Litvánia, Luxembourg, Montenegró, Románia, Szerbia, Szlovákia
  • alsó hangon 40000 kilométer autóban, vonaton, buszon, repülőn és hajón, vagyis egyszer megkerültük a Földet a Kispesttel
  • az elmúlt öt évben 1,44 millió felhasználó, 11,6 millió munkamenet, 25 millió(!) oldalmegtekintés, 36,5%-os visszafordulási arány

Történtek tehát bőven dolgok velünk, és mindeközben általában jól éreztük magunkat. Folytatása minden bizonnyal következik.

Napikispest 2018.07.25.

  • Banó-Szabó // úgy repül az idő, hogy már 19 éves! Pont ma. Boldogat!
    • remélem Supi már keresgéli az utódját, és remélem lesz elég idő beépíteni a csapatba. Gazdi márciusban múlt 22, nem tudom meddig bírják ketten, hogy a matuzsálem, 25 (és fél!) éves Nagy Geri helyett robotoljanak a pályán. #utolsófigyelmeztetés!
  • ajvé van!!! // bejött a legnagyobb félelmünk: megsérült Danilo, és nem biztos, hogy játszhat a Progrés ellen holnap.
    • bazz, még mindig nem hiszem el, hogy egyetlen csatárral nekivágtunk az év legsűrűbb szakaszának, amikor egyszerre vannak bajnoki és Európa-liga-meccsek.
    • (a tavalyi nyitófordulóban a Haladás Kinget rendezte le egy jó félévre.)

„Napikispest 2018.07.25.” bővebben

Apró szolgálati: tegnap éjszaka utolsóként mi is hazatértünk Macedóniából

Posztot most nem ígérek, mert iszonyat fáradt vagyok. Olyan sok és változatos élmény ért minket, olyan sűrűre sikeredett ez a pár nap, mintha heteket nyaraltunk volna. Annyira balemerültem a nyaralófokozatba, hogy felhozni magam a múlt szerda óta történtekkel is melósnak ígérkezik.

Mondjuk azt lehet, hogy elmesélitek, mi volt a legfontosabb, vagy legfontosabbak a kinti meccs óta, és akkor azzal időt nyerünk.

fotó: bika az úton, valahol Lagadin és Sv. Neum között