Mastodon

Miközben a csapatnak fel kell pörögnie, mi erősen takarékra kapcsolunk

Macedóniából jelentjük.

Ahogy a külföldi túrák idején szoktuk, úgy ezúttal sem ígérünk semmit. Elméletileg lesz poszt a meccs előtt és után, ellenben én csak vasárnap este jövök haza Macedóniából, ezért a hét további részében vélhetően a blog is szabadságon lesz. Talán megbocsájtjátok, hogy inkább a búvármaszkot tettem be az úticsomagba, mintsem a laptopot.



„Miközben a csapatnak fel kell pörögnie, mi erősen takarékra kapcsolunk” bővebben

Napikispest 2018.05.18.

  • [gépház] személyes adatok védelme // saját elveinknek is megfelelve, létrehoztunk egy oldalt, ahol a felhasználók betekintést kérhetnek az általunk, vagyis az oldalt kiszolgáló rendszerben tárolt személyes (email-címükhöz! kapcsolódó) adataikba, valamint kérhetik ezen adatok törlését. A személyes adatok védelmével kapcsolatos oldal mostantól kint lesz a blog tetején található menüsávban, valamint az blog láblécében is.

  • születésnap // Kemenes Szabi ma 32! Boldogat!
  • Pisont Pista // az álmairól nyilatkozott az  M4 Sportnak.
    • Nincs rá jobb szó: ❤❤❤
  • videócset // ma egytől lehet kérdéseket feltenni az Öregnek a Honvéd oldalán. (A hajtás után próbálunk összefoglalót írni az elhangzottakról.)
  • a hosszú hétvége sportprogramja // (PSK: Puskás-Suzuki Kupa)
    • 05.18. (p) 13:30 Bp. Honvéd – Real Madrid 1-1 @ Felcsút, PSK
    • 05.19. (sz) 10:30 Bp. Honvéd – KRC Genk @ Felcsút, PSK
    • 05.19. (sz) 19:30 Bp. Honvéd – FTC @ Bozsik
    • 05.20. (v) 15:15 Bp. Honvéd – Sporting CP @ Felcsút, PSK
    • 05.20. (v) 19:00 Dunaújváros – Bp. Honvéd @ Dunaújváros, NB III.
    • 05.21. (h) helyosztók @ Felcsút, PSK

„Napikispest 2018.05.18.” bővebben

Ajjaj, egyre jobban érezni, hogy nyakunkon a választások

Dugjuk össze a fejünket, és találjunk ki erre az időszakra valamit.

Skacettinyók. Az van, hogy alapvetően szeretnénk, ha az oldal a Kispesttel és a magyar futballal foglalkozna, ami tudjuk, igencsak tág téma, és bizony, az ismert körülmények miatt nagyon nehéz elkerülni, hogy innen-onnan be ne egye magát valami kis politikum.

Azt sem tagadom, hogy nekem is van egy értékrendem, amit – ha szükséges – próbálok nem túl tolakodó módon beleszőni az adott posztokba, hiszen mégiscsak a blogolás  egyik alappilléréről beszélünk. A műfaj valamiféle hitelességét biztosítja, ha ismerni véljük a szerző látásmódját, amivel nem feltétlen kell azonosulni, senki sem várja el, viszont ha elhagynánk, akkor egy szétfolyó, franc tudja milyen ömlesztett karakterhalomba menne át a történet, vagy ami még rosszabb, egy unalmas, eredményközlő oldalba, azt meg csinálja az, aki visszasírja Bojan Bozovicot. Ugye, ilyesmit nem akarunk?

„Ajjaj, egyre jobban érezni, hogy nyakunkon a választások” bővebben

Hírszolgáltatásunk átmenetileg szünetel hétfőtől csütörtökig, mert alapvetően Izraelben leszünk

és meccset nézünk, strandolunk, eszünk-iszunk, látványosságokat látogatunk meg, satöbbi.

A tabletem marad itthon, csak egy telefon jön velem, bár arra felhegesztettem egy szerkesztőt, amiből lehet posztolni, de inkább nem ígérek semmit. Mert aztán a fene tudja hogy lesz. (A mobilnet horribilis áron méretik az EU-n kívül, így az tuti nem.)

Azért beszúrom ide a blog twitterét, mert oda mégis egyszerűbb bármi kontentot kitolni, és ha úgy adódik, ezzel könnyebben tudunk élni:


„Hírszolgáltatásunk átmenetileg szünetel hétfőtől csütörtökig, mert alapvetően Izraelben leszünk” bővebben