Mastodon

Napikispest 2022/06/14

pre: vinnyogok a röhögéstől, eskü, vinnyogok. Traoré, nem hiszem el. tavaly még elzavarni se tudtuk, a kutyának se kellett, majd télen, a remek igazoláspolitikánknak hála a keretben találta magát, így tavasszal láthattuk játszani, és most hosszabbítunk vele. lehet, hogy ő lesz a kispesti Jamie Vardy? ennyi szakember szeme nem tévedhet.

  • éltünk a plusz egy évre vonatkozó opcióval a szerződésében // (mind via honvedfc.hu)
    • Zsótérnál,
    • Tamás Krisztiánnál,
    • Traorénél (Traorénál?).
  • kivásároltuk a szerződéséből //
    • Dokát, bár azt nem írják, hogy mennyi időre írt alá hozzánk.
  • mindeközben // a frissen elengedett Craciun kezdő a Moldova – Andorra UEFA Nemzetek Ligája mérkőzésen.
„Napikispest 2022/06/14” bővebben

Hetikispest 2022/06/07-06/14

Összefoglaló az elmúlt hét eseményeiből, hogy meglegyen az archívumban.

„Hetikispest 2022/06/07-06/14” bővebben

Nagy Gergő búcsúja

A hajtás után bajnok- és kupagyőztes csapatunk egyik kulcsembere búcsúszavait olvashatjátok. Ő maga kért meg minket, hogy itt, ezen a fórumon tegyük közzé a szavait felétek, a szurkolók felé, a fenti címképpel kísérve, amit szintén ő küldött. Hogy a viharba’ mondtunk volna erre nemet? Gergő, tiéd a szó.

„Nagy Gergő búcsúja” bővebben

Balogh @ Dunaszerdahely

Megjegyzem, Norbi az egyik kedvenc játékosom volt Kispesten az elmúlt években. Elképesztő a technikája, ahogy a magabiztosnak tűnő védő mögül kinyúlva a hosszú lábával, visszahúzza a labdát, ráfordul, majd egy csel vissza, és még egy, és még egy, és még egy, de az már rég nem érdekel. Ő az a játékos, akinek még akkor is meg kellett volna találni a posztját, ha ehhez a csapat teljes szerkezetét át kell alakítani. Helyette maradt a ragaszkodás a fantazmagóriánkhoz, és Norbit elégettük a szélen. Felénk ezt hívják pazarlásnak. Tényleg sajnálom.

„Balogh @ Dunaszerdahely” bővebben