Két nemzetközi kupacsapat, a kupagyőztes Újpest és az ezüstérmes Puskás Akadémia mérkőzésével kezdődik az OTP Bank Liga 2021/2022-es idénye július utolsó hétvégéjén. A Gyirmót az MTK-val, a DVSC a Honvéd ellen kezd.#OTPBankLigapic.twitter.com/1p6UUGXzOR
lett időpontja a Fradinak // szombat 17h @ Hungária.
utolsó meccs az idényben //több játékosnak is lejár a szerződése nyáron, és páran várhatóan távoznak, szóval lesz kitől elköszönni. (részletek a hajtás után)
Vadócz // pályafutásáról egy hosszabb cikk a telexen.