Mastodon

Nem véletlenül nincs két napja anyag a honvedfc.hu-n

Nincs aki megírja.

Ugyan a Honvéd nem jelentette be (mostanában az ilyesmi amúgy sem divat felénk), azonban a klubinformációs oldalról kiderül, hogy távozott a klub sajtófőnöke, Rác Benedek, valamint a Bozsik háziasszonya és a klub PR-osa Varga Zsóka, illetve harmadikként a marketingosztály egyszemélyi állománya.

Sokszor mentünk neki a klub kommunikációjának, és így közvetve-közvetlenül Benedeknek, azonban – és remélem ezt ő is így gondolja – soha nem a személyének szóltak az üzeneteink, hanem az általunk elképzelt klubethosz és a valóság között feszülő sokszor kibékíthetetlen ellentét apropóján. Sőt, apropóin. Kismillió apropóin. Benedek egy jó képességű újságíró, akivel jól lehetett együtt dolgozni. Az pedig külön ritkaság, hogy egy klub írni tudó sajtóst alkalmazzon. Kösz, Benedek az elmúlt hat évet!

A csákvári jegyekről természetesen nem tudunk semmit. Ennek a posztnak az írásakor szerda 17 óra van, és ha lesz jegyárusítás holnap a Futball házban, akkor azt lehet, be kéne jelenteni. Persze ahhoz kellene egy sajtós, aki megírja, illetve jegyek, amit valaki intézett.

A bénán kommunikáljunkból a tulajdonosváltás után most az lett, hogy jelenleg képtelenek kommunikálni. Taps.

„Nem véletlenül nincs két napja anyag a honvedfc.hu-n” bővebben

Magyar kupa, 4. forduló, sorsolás

Valószínűleg a Pakssal játszunk itthon

  • meccsnap: október 30., szerda (via MLSZ)
  • ellenfél: Mezőörs (megye1) vagy Paks (NB I) attól függően, hogy mi lesz a Mezőörs fellebbezésének az eredménye. Mert ha lesz meccs, akkor még kieshet a Paks.
  • helyszín: ha a Mezőörs jut tovább, akkor Mezőörs, ha a Paks, akkor a Bozsik.

Október 27-én Békéscsabára, november 10-én Kazincbarcikára, 24-én Kisvárdára utazunk, így nem feltétlen baj, hogy 30-ra nem esett be mondjuk egy Tarpa, Kisvárda, Sopron vagy Szentlőrinc idegenben. A Paksnak se örülünk feltétlen, mert azért jó lett volna egy olyan kupaellenfél, aki ellen egyértelműen fixre mehetünk.

„Magyar kupa, 4. forduló, sorsolás” bővebben

Teljesen más kontextusban jött elő a szépemlékű klubkártya, amikor megtaláltam ezt a kilencéves grafikont az MLSZ oldalán

Mondanám, hogy klikkre megnő, de nem, ez ekkora (via MLSZ)

A rövid életű kötelező klubkártya eltörléséről opcionálissá tételéről szóló cikkben található ez a grafikon, és megtudhatjuk belőle, hogy a honvédosnál több klubkártyát váltottak ki:

  • az ETO-nál,
  • Nyíregyházán,
  • Felcsúton(!),
  • a Halinál,
  • Dunaújvárosban,
  • Pécsett
  • és még Kecskeméten is.

A Honvéd elsők között vezette be a klubkártyát, és elsőként is törölte el. Annyira elsőként, hogy konkrétan alig jött ki az MLSZ anyaga, mi még épp írtuk, amikor már kikerült a Honvéd oldalára, hogy ennyi volt.

„Teljesen más kontextusban jött elő a szépemlékű klubkártya, amikor megtaláltam ezt a kilencéves grafikont az MLSZ oldalán” bővebben

Jegyinfó a Kelen elleni kupameccsre

  • 500 jegyet kaptunk. Ebből 450 normál, 50 diák/nyugdíjas.
  • A normál jegy 1500, a diák/nyugdíjas 1000 forint, 6 év alatt ingyenes (nem kell jegy).
  • A jegyeket csütörtökön a Futball házban, pénteken a Bozsik stadionnál, és a ha marad – akkor az előzetes ígéretek szerint – szombaton a vendégszektor bejáratánál lehet megvenni.
  • A kártyás fizetést egyelőre nem tudjuk, de a tapasztalatok alapján jeleztük, hogy mindenképp legyen. Az ok praktikus: ha valami csak készpénzes, akkor az az infó egyszerűen nem jut el az emberek többségéhez, és ugyanúgy bankkártyával érkeznek, amiből aztán rendre kellemetlenség adódik. frissítés // Lehet kártyával fizetni.
  • A Honvéd jegyinfója majd szintén érkezik, azonban nekik meg kell várniuk az összes hivatalos értesítést, addig nem tudnak mit mondani.
  • frissítés // itt a Honvéd jegyinfója.[1]
„Jegyinfó a Kelen elleni kupameccsre” bővebben

Akkora volt a táncrend tegnap a játékoskeringőben, hogy önálló posztba kell összefoglaljuk

_összefoglalás

  • Kesztyűs Barnát megvettük,
  • Krajcsovics kölcsönbe ZTE,
  • Farkas Balázs kölcsönbe az ETO-tól,
  • Kundrákkal szerződést bontottunk,
  • Schrankó eligazolt,
  • Hangya érkezhet,
  • Zsóri nem kell Buksinak.
„Akkora volt a táncrend tegnap a játékoskeringőben, hogy önálló posztba kell összefoglaljuk” bővebben