dimitrijedavidovic.com// kattintgatom kicsit az internetet, és teljesen váratlanul belefutok az isteni Dimitrije Davidovic saját oldalába. Pont com!
hogy // mik vannak!?!??!
jó // az oldalt látványosan nem frissítik lassan tíz éve, viszont még mindig létezik.
a mester // egyébként májusban volt 77 éves.
arra pedig // hogy miért ment Kispestről, már nem is emlékszem. Utána fogok kattintani az Arcanumon. (Sajnos – élve az enyhe túlzás eszközével – minden idők egyik legjobb Magyarországon játszó légiósa, Zoran Milinkovic is távozott azon a télen.)
MFA nélkül // nem tudom mikor fordult elő ilyen velünk utoljára, de a Fradi ellen egyetlen MFA-nevelés sem volt pályán – a Kispestben. Miközben az ellenfélnél Botka és Vécsei, tehát kettő.
a saját nevelést // Hidi képviselte nálunk 61 percig, utána semmi.
a padon azért // ott volt Kovács Nikolasz, Baráth, Nagy Geri és Májer, viszont a cserekapus Tujvel mellett ők sem léptek pályára. Mindenki más viszont igen.
5783 játékperc // van eddig a keret lábában, ebből az MFA mindössze 374 percet jelent, ami alig 6,47%.
ha demagóg lennék // azt mondanám, hogy a minőségi igazolásokkal se vagyunk sokkal előrébb, azonban nem lenne igazam, hiszen jelenleg is a nyolcadik helyen állunk, ami például tavaly elképzelhetetlen magasságnak tűnt.
Zinedine Machach // valószínűleg kölcsönbe érkezik a Napolitól, ahol egyetlen percet sem játszott, mert mindig kölcsönadták valahova. Egyébként 25 éves és védekező középpályás. (via NSO, csakfoci)
ha minden pletyinek // csak a fele igaz, akkor nem Machach lehet az utolsó játékosmozgás Kispesten a nyári átigazolási szezon ma éjféli zárásáig.