Mastodon

Tényleg nem kell mással foglalkozni, Máté, mindössze egyetlen dologgal: viszlát, helló, szevasz

Honvéd – Kazincbarcika 0-1

Vasárnap este, 19 óra körül: Pinezits nem mondott le a sajtótájékoztatón.

Hétfő délelőtt 10 óra: még mindig Pinezits az edző.

Hétfő délelőtt 10 óra 34 perc: még mindig Pinezits az edző.

Hétfő délelőtt 10 óra 43 perc (egyre sűrűbben frissítem az internetet): még mindig Pinezits az edző, még mindig nem szólalt meg senki hivatalosan a klubtól.

frissítés // még mindig Pinezits az edző (nap, óra:perc):

„Tényleg nem kell mással foglalkozni, Máté, mindössze egyetlen dologgal: viszlát, helló, szevasz” bővebben

Vannak bajok a fejekben, plusz Csábi Jocó, 1989/90, 2014/15, Kazincbarcika és mindenféle összefüggéstelen dolgok

Honvéd – Kazincbarcika @ Bozsik, 17h

A legutóbbi három hazai meccsen hét pontot szereztünk, ami persze kilenc is lehetne, viszont három mérkőzés óta veretlenek vagyunk itthon, míg korábban nyertünk a Tiszakécske és a Győr ellen is, összességében pozitív, hogy gyűjtöttünk értékes pontokat, ezt kell folytatnunk.

önkényesen kiragadott részlet Pinezits Máté vezetőedző, a Honvéd oldalának adott nyilatkozatából.

{kapaszkodó} Ha valami eredményt kellene kiemelnem ebből az évből, sőt, az elmúlt nagyjából négy évből, akkor én is azt mondanám, hogy a legutóbbi három hazai meccsünkön hét pontot szereztünk. Tényszerű, igaz állítás, a szerzett pontjaink közel fele (44%) ezen a három meccsen keletkezett. Kár, hogy az idényben nem három, hanem eddig tizenkét meccset játszottunk.

„Vannak bajok a fejekben, plusz Csábi Jocó, 1989/90, 2014/15, Kazincbarcika és mindenféle összefüggéstelen dolgok” bővebben

Hetikispest 2023/10/28

Elképesztő, hogy mennyire nem történt semmi olyasmi a Honvéddal egész héten, ami megugrotta volna a nyilvánosság ingerküszöbét.

  • [jegyelővétel] valamikor a hét közepén megnyílt a jegyértékesítés a november 6., hétfő 20 órás Vasas-Honvédra, és két nap alatt gyakorlatilag el is fogyott. Az utolsó mintegy húsz-harminc zsuga elérhető online, vagy személyesen vasárnap a Bozsik pénztáraiban.
  • miközben idegenbe hamar elpattannak a jegyek, a vasárnap 17 órás hazai Kazincbarcikára – a Jegymesteren elérhető szombat reggeli állapot szerint – örülhetünk, ha összeverődünk kétezren. Bár elnézve a múlt heti NB I-es közléseket, nálunk is nyugodtan foghat vastagabban a ceruza. Például Kisvárdán simán beírtak egy jó 70 százalékos foglaltságot erre a meccsre, és Egerszegen is valószínűleg a kamera mögött ült a háromezres tömeg nagy része.

  • [fegyelmi bizottság]A FEB a PMFC-Budapest Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban mindkét klubbal szemben fegyelmi eljárást indított. A Budapest Honvéd esetében a rend magzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (politikai tartalmú zászló kihelyezése és pirotechnikai eszközök használata), a PMFC esetében szintén a rend magzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató kifejezések bekiabálása és pirotechnika használata).(via MLSZ)
  • [két lehetőség] {egy} kibökték, hogy kint volt a kerítésen egy palesztin zászló. A sajtóban ugyan nem futott nagyot (egy, kettő, három, és ezeken kívül csak mindenféle híraggregátor oldalakat találtam), de az MLSZ-t az olyasmi nem érdekli, hogy valami egyáltalán nem veszélyes a társadalomra, hiszen a kutya se figyelt fel rá. {kettő} volt egy áthúzott sarló-kalapács is (a lookingforról továbblapozva oldalról látható piró közben, vagy a közvetítésből kimerevítve), vélhetően 56 évfordulója miatt, de kontextus hiányában nehéz értelmezni.
  • [korábbi büntetések] Szeged: piró és obszcén kifejezésekért pénzbüntetés; Budafok: obszcén kifejezésekért és egy konkrét személy szidalmazásáért (nem is emlékszem, ki volt az?) pénzbüntetés; Haladás: obszcén kifejezése, konkrét személy szidalmazása, tárgyak bedobálása, pénzbüntetés; Nyíregyháza: obszcén kifejezések, pénzbüntetés.
  • [obszcén] melléknév -ül, -ebb [e] v. -ul, -abb (választékos) A szemérmet durván, közönséges módon sértő; arcpirítóan illetlen, trágár. Obszcén adoma, beszéd, jelenet, rajz, szavak, tréfa, viselkedés. (via A magyar nyelv értelmező kéziszótára)

  • [nyilatkozatok] amíg mi a héten Pinezits Máté meccsek utáni nyilatkozatait raktuk ki, addig az nb1.hu az ellenfelek edzőitől egy-egy fontosabb mondatot.

  • [pro tipp] a Google-féle mesterséges intelligenciát ne basztassátok azzal, hogy írjon meg helyettetek egy heti hírösszefoglalót, mert halvány fogalma sincs semmiről, és gátlástalanul írogat mindenfélét összefüggéstelenül. A Bing egy fokkal jobb, azonban még ő is Lovric sérülésénél és a Budafok elleni döntetlennél van lemaradva.
„Hetikispest 2023/10/28” bővebben

Hurrá, négy nappal a meccset követően kijött a Pécs-Honvéd összefoglalója!!!

Az egyetlen szépséghiba, hogy a Honvéd csatornájára a Pécs kommentálásával került feltöltésre.

Lehet nézni. Jó szórakozást hozzá!

A Facebookra természetesen nem került ki, és a honvedfc.hu-ra is csak alig.

„Hurrá, négy nappal a meccset követően kijött a Pécs-Honvéd összefoglalója!!!” bővebben

Ti is látjátok az összefüggést a Facebookra kitett tartalmak és a szerzett pontok száma között?

Amennyiben egy Honvéd-szurkoló kizárólag a Facebookról tájékozódna, akár azt is hihetné, hogy fölényesen vezetjük a bajnokságot. Az osztás műveletét segítségül hívva:

  • a Honvéd pontátlaga a pályán, 12 fordulót követően: 1,33
  • a Honvéd pontátlaga a Facebookra kitett galériák alapján: 2,6
  • a Honvéd pontátlaga a Facebookra kitett összefoglaló videók alapján: 2,14
„Ti is látjátok az összefüggést a Facebookra kitett tartalmak és a szerzett pontok száma között?” bővebben