Mastodon

Ha ma csak egy cikket olvasnál el a Honvédról, akkor ez legyen az

Gyakorlatilag összefoglalja másfélmillió karaktererünket, és ez így van jól. Legalább talán sokan elolvassák az interneteken.

„Ha ma csak egy cikket olvasnál el a Honvédról, akkor ez legyen az” bővebben

Nem lesz egyszerű bármennyit is előrelépni a hamarosan következő válogatott szünetben

  • U19-be behívottak: Gyetván Márk, Kaczvinszki Dominik, Kocsis Gergely.
  • U21-be behívottak: Benczenleitner Barna, Dúzs Gellért, Eördögh András, Kerezsi Zalán, Kocsis Dominik, Szabó Alex és biztonsági tartalékként Bocskay Bertalan.

Az U19 szeptember 3. és 12. között, az U21 pedig szintén hasonló időben jelent kötelezettséget, miközben az ETO-val szeptember 3-án bajnokit játszunk és 16-án már kupameccsünk van Dorogon, 24-én pedig bajnokink

Az összesen behívott kilenc játékosunk több, mint a jelenleg elérhető keret harmadát teszi ki, és többen közülük alapemberek a hétről-hétre játszó csapatban.

„Nem lesz egyszerű bármennyit is előrelépni a hamarosan következő válogatott szünetben” bővebben

Ha én lennék az edző, akkor már nem én lennék az edző

Honvéd – Haladás 1-2

Tudni kell feladni, és elfogadni a tényt: nem jött be az ötletünk. 1992-ben például Mezey György helyére leigazoltuk a kor másik nagynevű edzőjét, Verebes Józsefet. A keret kiváló volt, sima bajnokesélyes, azonban a Mágus alatt szenvedett. A vezetőség nyolc meccset várt, majd a Mágus repült. Szuribá beugrott a Siófok ellen, és utána jött az isteni Martti Kuusela, a végén pedig behúztuk a bajnokságot.

A helyzet most nagyon hasonló: látványosan nem működik együtt az edző és a keret. Igazából nem a taktikát hiányolom, mert az láthatóan nincs. A sokpasszos felé induló játékunkat menet közben felváltotta valamiféle direktebb, de ugyanúgy nem működő foci. Mindegy.

A legnagyobb baj, hogy a játékosaink egy részének fogalma sincs arról, milyen rendezvényen van egyáltalán – és ez bizony edzői hiba.

„Ha én lennék az edző, akkor már nem én lennék az edző” bővebben

Számunkra eddig szerencsésen alakult a forduló, egy győzelemmel feljöhetnénk

Honvéd – Haladás @ Bozsik, 20:00

akár a hetedik helyre is! Ebben az esetben alig öt pontra lennénk az első helytől, és mindössze háromra a feljutástól.

Hatodik meccsünk jön az NB II-ben, és máris ott tartunk, hogy ha nem nyerünk, akkor szinte lehetetlen helyzetbe kerülünk.

Innen nem nagyon van hova hátrébb.

„Számunkra eddig szerencsésen alakult a forduló, egy győzelemmel feljöhetnénk” bővebben