Frissítettük a blognak érkezett adományokkal elszámoló oldalunkat.
Köszönjük a segítséget és a támogatásokat!
„Üvegzseb 2023/08” bővebbenMastodon
mert célunk csak egy van
Frissítettük a blognak érkezett adományokkal elszámoló oldalunkat.
Köszönjük a segítséget és a támogatásokat!
„Üvegzseb 2023/08” bővebbenGyakorlatilag összefoglalja másfélmillió karaktererünket, és ez így van jól. Legalább talán sokan elolvassák az interneteken.
„Ha ma csak egy cikket olvasnál el a Honvédról, akkor ez legyen az” bővebbenAz U19 szeptember 3. és 12. között, az U21 pedig szintén hasonló időben jelent kötelezettséget, miközben az ETO-val szeptember 3-án bajnokit játszunk és 16-án már kupameccsünk van Dorogon, 24-én pedig bajnokink
Az összesen behívott kilenc játékosunk több, mint a jelenleg elérhető keret harmadát teszi ki, és többen közülük alapemberek a hétről-hétre játszó csapatban.
„Nem lesz egyszerű bármennyit is előrelépni a hamarosan következő válogatott szünetben” bővebbenHonvéd – Haladás 1-2
Tudni kell feladni, és elfogadni a tényt: nem jött be az ötletünk. 1992-ben például Mezey György helyére leigazoltuk a kor másik nagynevű edzőjét, Verebes Józsefet. A keret kiváló volt, sima bajnokesélyes, azonban a Mágus alatt szenvedett. A vezetőség nyolc meccset várt, majd a Mágus repült. Szuribá beugrott a Siófok ellen, és utána jött az isteni Martti Kuusela, a végén pedig behúztuk a bajnokságot.
A helyzet most nagyon hasonló: látványosan nem működik együtt az edző és a keret. Igazából nem a taktikát hiányolom, mert az láthatóan nincs. A sokpasszos felé induló játékunkat menet közben felváltotta valamiféle direktebb, de ugyanúgy nem működő foci. Mindegy.
A legnagyobb baj, hogy a játékosaink egy részének fogalma sincs arról, milyen rendezvényen van egyáltalán – és ez bizony edzői hiba.
„Ha én lennék az edző, akkor már nem én lennék az edző” bővebbenHonvéd – Haladás @ Bozsik, 20:00
akár a hetedik helyre is! Ebben az esetben alig öt pontra lennénk az első helytől, és mindössze háromra a feljutástól.
Hatodik meccsünk jön az NB II-ben, és máris ott tartunk, hogy ha nem nyerünk, akkor szinte lehetetlen helyzetbe kerülünk.
Innen nem nagyon van hova hátrébb.
„Számunkra eddig szerencsésen alakult a forduló, egy győzelemmel feljöhetnénk” bővebben