Mastodon

Egyedül a széleken tudunk belenyúlni a meccsekbe, az viszont édeskevés ezen a szinten

Honvéd–Szeged 0–0

68. perc, Zuigeber helyett Pinte, Gyurcsó helyett Medgyes érkezett a meccs utolsó negyedére. Kántor maradt, a két támadó szélső változott.

83. perc, Ujváry helyett Schön, Sigér helyett Pauljevic a jegyzőkönyv szerint, azonban a valóságban Ujváry helyett Pauljevic szintén a szélre, és mivel Ujváry U20, ezért be kellett valakit áldozni egy másik U20 miatt, szóval Sigér helyére a középpályára érkezett Schön. Kántor maradt, a négy szélsőnkből hármat lecseréltünk.

89. perc, Kántor helyett Hetyei, hátha. Pár perc lehet hátra, nincs jobb ötlet. Nincs más.

„Egyedül a széleken tudunk belenyúlni a meccsekbe, az viszont édeskevés ezen a szinten” bővebben

Amilyen egyszerű a helyzet, annyira bonyolult, azonban pont azért tartjuk Feczkót, hogy megoldja

Honvéd–Szeged @ Bozsik, vasárnap 17:00

Tizenkét bajnokit játszottunk Aczél Zoltán aktuális csapatai ellen, és egészen imponáló a mérlegünk: 2,17 pont.

A statisztikát erősen torzítja, hogy a tizenkét bajnokiból tíz a 2006 és 2011 közötti időszakra esik, ahol Aczél olyan csapatok edzője volt, mint a REAC, Diósgyőr, Siófok és Haladás. Ezeknek a meccseknek 2,3 a pontátlaga.

2011 után 2023-ban találkoztunk vele újra, akkor már az NB II-es Kozármisleny edzőjeként, és a mérlegünk egy győzelem és egy vereség.

„Amilyen egyszerű a helyzet, annyira bonyolult, azonban pont azért tartjuk Feczkót, hogy megoldja” bővebben

Szamosi, fegyelmi bizottság, edzőmeccs, vörös csillag

Hetikispest 2025/11/08

Szamosi Ádám //

Valamelyik nap a Honvéd megosztotta egy ilyen másnapra eltűnő facebookos izében Szamosi egy fényképes bejegyzését, amin az látható, hogy ketten támogatják le a soroksári pályáról, és amire a következőt írta:

Tavasszal erősebben fogok visszatérni!

Vagyis Szamót buktuk erre az őszre, ami azért igencsak fájó pont a Szeged és a Vasas előtt. A BVSC-t nem is említve. Legalább pármeccses U20-as fiatalnak maradt Somogyi és Ujváry, valamint a mostanában a keretben sem látott Szabó Ákos és Kovács Erik. Nem lesz egyszerű kimatekozni a csapatot, pláne nem a cseréket, ha bele kéne nyúlni a meccsekbe.

Ja, és a pletykák szerint a Szeged elleni meccs után a csapat egy másik alapembere is kieshet a maradék két meccsre. Így is elég rövid a padunk, legalább egy kis szerencsénk lenne.

„Szamosi, fegyelmi bizottság, edzőmeccs, vörös csillag” bővebben

Mintegy kétmillárd forintnyi TAO-t ítéltek meg a Honvédnak, hogy futsal csarnokot építsen

derül ki a honvedfc.hu oldalon publikált TAO/000145/2025/HM sorszámú sportfejlesztési programból, illetve a hozzá kapcsolódó jóváhagyó határozatból.

A beruházás úgy számol, hogy a Tichy Lajos Sportcentrum, vagyis a régi Gránit (1194 Bp. Katona József utca 3.) területén(!) vesznek 300 millió forintból egy telket, majd arra kétmilliárdból egy 300-350 fő befogadóképességű 20×40 méteres futsal csarnokot építenek. Emellett az akadémiára két konténterépületet is építenének, öltőzőknek, pihenőszobáknak kb. 200-200 millióból. Az önerő mintegy 900 millió forint.

Vajon ezt tervezik hétfőn bejelenteni? Vagy ez csak egy a sok közül?

„Mintegy kétmillárd forintnyi TAO-t ítéltek meg a Honvédnak, hogy futsal csarnokot építsen” bővebben

Mi lehet a titokzatos hétfői rendezvény?

Titokzatos rendezvényt hirdetett a Honvéd jövő hét hétfőre „Különleges bejelentésre készül klubunk” címmel, regisztrációhoz kötve, legfeljebb kétszáz főnek, külön kedvezve a bérleteseknek. Persze semmit sem árulnak el, még arra is figyeltek, hogy a bejelentésben szereplő kép fájlneve se áruljon el semmit: 20251104-esemeny.jpg.

Gumicsont elvtárs, a szakasz rágásra jelentkezik!

Valahogy így.

„Mi lehet a titokzatos hétfői rendezvény?” bővebben