Mastodon

Bárhogy számolom, lesznek, akiknek dupla annyiba fog kerülni jövőre egy meccs, mint idén

Minden egy posztban, amit a Hidegkuti szektorairól és jegyárairól tudni kell.

A Hidegkuti szektorai. Az eltérő színek eltérő árkategóriákat jelentenek.

Többen is kérdezik mostanában, hogy mekkora a Hungária befogadóképessége, mennyi a kedvezményes jegyek száma, mennyire kell sietni a bérletvásárlással? Egy gyorstalpalóban mindent összefoglalunk.

„Bárhogy számolom, lesznek, akiknek dupla annyiba fog kerülni jövőre egy meccs, mint idén” bővebben

Napikispest 2018.05.29.

  • minden eladó? // a nap topikja Kispesten egyértelműen a Hemingway eladja, a Pharos megveszi pletyka volt. Az NSO megkérdezte mindkét felet, akik természetesen mindent cáfolnak.
  • Lanzafame // a Reggeli Startban járt. Egyelőre még nincs beágyazható videó, de a DigiSport oldalán már elérhető.
    • ami mindenkit érdekel // nem mondta ki azt, hogy marad, de azt se, hogy menne.
  • Hemivlog // (hajtás után videó)
    • „a futballkultúra nagyjából meghalt Magyarországon”
  • közbeszerzés // holnap május 30., a pályázatok beadásának határideje.
  • költözés // az NSO is úgy tudja, hogy a következő szezonnak még a Bozsikban futunk neki. Ami azért vicces, mert az új jegyrendszerben a családi és az álló kategória árban összevonódott, vagyis az eddigi korzósok, ha családi bérletet váltanak ki, akkor a Bozsikban vajon melyik szektorokat használhatják? Nem egyszerű az élet.

„Napikispest 2018.05.29.” bővebben

Itt vannak a 2018/19-es jegy- és bérletárak

Nagyjából 30 %-os drágulással kell számolni.

Szektorok és meccsnapi jegyárak a Hungáriára

A beosztás érdekessége, hogy egyik oldalon sincs a különböző árkategóriájú szektorok között elválasztás, ahogy a lelátó alatti büfék, valamint mosdók is közös használatúak. Igazából érthetetlen a 800 forintos meccsnapi árkülönbség.

„Itt vannak a 2018/19-es jegy- és bérletárak” bővebben

Napikispest 2018.05.28.

  • játékoskeringő //
    • Kukoc // a nyilvános Facebook-oldalára tette ki, hogy 2020-ig marad Kispesten. Gondolom fél+2 éves szerződést köthettünk vele a télen, és azóta meggyőzte a szakvezetést az alkalmasságáról.
  • jegy és bérletárak // 
    • kijöttek a jövő évi helyárak a Hungáriára, ami azt valószínűsíti, hogy költözünk. (Mondjuk a Bozsiknak még nincs búcsúmeccse meghirdetve, szóval annyira azért ne legyünk biztosak abba, hogy júliusban nem otthon kezdünk.)
    • szomorú hír, hogy drágulnak a jegyek. Az eddigi legolcsóbb 1300-as zsugából 1700 lesz, a 2000-es pedig 2500-ra emelkedik. Az éves bérletek ára 23.000 és 34.000 forint lesz, ami 17 bajnokira leosztva 1350 és 2000 forintot jelent, vagyis nagyjából a jelenlegi meccsnapi árat.
    • ha hozzátesszük, hogy a Hungárián egy sör 500 és 4 deci (125/deci), miközben nálunk 450 és 5 deci (90/deci), úgy nem nehéz megjósolni, hogy jelentősen drágább évek következnek, amíg felépítik az új Bozsikot.
    • a jegyárakkal részletesebben egy külön posztban foglalkozunk.

A nap, amikor nem vagyok hajlandó siránkozni

Tegnap tehát megannyi, hol patetikus, hol pátosszal telített felvezetés után (az elmúlt hetek kb. összes posztjában erről elmélkedtünk vagy sírtunk) végleg véget ért a hosszúra nyúlt »bajnoki év«, most már hivatalosan is. (A szemfülesebb olvasók mindezt a blogfejlécben is észrevehették, hisz KW tavalyi, ünepi kreációja helyett most újat rendelt arculatfelelősünktől a jó Hanta úr). Ilyenkor jó magyar (és RW, de kb veghhantá-t is írhatnék, a blogtárs elmúlt egy évbeni korzóskorlátos öntemetése miatt) szokás szerint most valami brutális síróposztnak kéne jönnie – aki ilyet vár, térjen vissza holnap, én most inkább méltó búcsút veszek a legszebb kispesti évemtől, alapvetően vidáman. „A nap, amikor nem vagyok hajlandó siránkozni” bővebben