Mastodon

A mi szintünkön értelmezhető igazolás érkezett: Jairo Samperio

Honvedfc.hu: Európa-liga győztes Kispesten!

Tapasztalt Honvéd-drukkerek: március óta nem játszott meccset, és akkor is a spanyol kettő kiesőjénél átlagban alig egy félidőket.

Igen, ugyanarról a játékosról beszélünk, azonban egy klubhonlapnak nem feltétlen feladata az új igazolások részletes bemutatása, helyette egy pár apróság elhallgatásával, és egy másik pár apróság kiemelésével könnyen csavarható egy kicsi a valóságon.

„A mi szintünkön értelmezhető igazolás érkezett: Jairo Samperio” bővebben

Befutott hosszú ideje az első játékospletyi – és igazából nincs benne semmi meglepő

A zte.hu/transfer bökte ki, hogy a helyi lapértesülések szerint a Honvéd tárgyal Santiago Orozcóval, a kolumbiai Alianza támadó középpályásával.

Megjegyzés: a forrással ellentétben az Allianza élvonalbeli csapat, a Transfermarkt viszont nem tudja lekezelni, hogy Kolumbiában egy naptári évben két bajnokság van (Apertura és Finalizáción), és Dimayor I, illetve Dimayor II-nek hívja őket.

frissítés: a forrás is javította az adatokat.

„Befutott hosszú ideje az első játékospletyi – és igazából nincs benne semmi meglepő” bővebben

Nagyon, de nagyon gyorsan igazolni kellene legalább három, de inkább több minőségi játékost

és nem feltétlen azért, mert kiábrándító játékkal, nulla lőtt góllal és nulla ponttal kezdtük a szezont, hanem azért, mert már

darabra is kevesen vagyunk egy kétkapus edzéshez.

Történik mindez úgy, hogy kilenc fiatalról szól minden nyilatkozat, elhallgatva, hogy Benczenleitnerről hetek óta tudni lehetett, hogy Győrbe kerül kölcsönbe, vagyis marad nyolc, hogy Dúzs harmadik számú kapus, marad hét, hogy Eördögh még életében nem játszott az NB I-ben, pedig már 20 éves, hogy Szabó Tibor* (belsővédő) alig múlt 17, ráadásul Cirkovic, Gomis, Lovric, Klemenz, Prenga és Szabó Alex (szintén fiatal) után hetedik a posztján, hogy Keresztes Noel (belső középpályás) szeptemberben lesz 18, vagyis érdemben négy fiatalról beszélhetünk: Bocskay, Kocsis Dominik, Kerezsi és Szabó Alex, ami inkább három, ha marad Doka, vagy kitalálunk mást a jobbhátvéd posztra.

„Nagyon, de nagyon gyorsan igazolni kellene legalább három, de inkább több minőségi játékost” bővebben

Próbáljuk meg összerakni a Metalcom-éra aranycsapatát

1222 napja vették át a klubot, és 2019 nyara óta az idei a hetedik átigazolási időszak. Összesen 47 játékos érkezett idáig (ablakonként átlag majdnem 7), és 40(!) stábtag, vagyis volt bőven rotáció. Miközben a szakmai munkához speciel pont nem nyúltak.

Az alsópolc valahogy így nézne ki (név után a bajnoki meccsek/gólok száma):

Nagy Sanyi (0/0)
Talys (3/0) Craciun (2/0), Bardea (6/0), Niba (8/0)
Kadiri (9/0), Moretti (1/0), Egerszegi (1/0)
Kulach (3/0), Mayron George (6/1), TGK (6/0)

„Próbáljuk meg összerakni a Metalcom-éra aranycsapatát” bővebben