Mastodon

A Batik-sztori ma az NSO-n folytatódott

– Akár már a vasárnapi, Újpest elleni bajnokin játszhat?
– Rajtam semmi sem múlik, a szakmai stáb eldönti, számít-e rám. Múlt hét csütörtökön már nem engedték Kispesten, hogy a csapattal eddzek, így – csakúgy, mint mindig, a napi munka mellett is – eljártam konditerembe, futottam, készültem a következő kihívásra, a formámmal nem lehet gond.

– Azzal viszont volt, amilyen eljárást választott a kispesti vezetőség. Amint biztossá vált, hogy a belső védő Lazar Csirkovics a Honvédhoz kerül, kitették a csapatból. Mit érzett, amikor közölték, hogy ennyi volt?
– 
Ha szakmai oka lett volna az elküldésemnek, akkor meglepődve, de elfogadom. Csakhogy nem erről volt szó. Korábban nálam sokkal jobb futballistáknak is megköszönték már a munkáját, de az ritka, ha nem mondanak igazi indokot. Máig nem kaptam konkrét választ, miért kellett eljönnöm. Tiszta a lelkiismeretem, tükörbe tudok nézni, négy év alatt mindent megtettem a kispesti klubért.

interjúrészlet Batikkal (via NSO)
„A Batik-sztori ma az NSO-n folytatódott” bővebben

A versenyhelyzetbe hozott, de a keretből kitett Batikot végül eladtuk a Felcsútnak

jelentette be ma a Honvéd.


Baromira remélem, hogy egyszer kiderül, mi volt ennek a történetnek a hátterében, mert a mindenféle mozaikokból egy egészen undorító kiábrándító valamit lehet csak összerakni.

„A versenyhelyzetbe hozott, de a keretből kitett Batikot végül eladtuk a Felcsútnak” bővebben

Erősen besűrűsödött a té mínusz egyedik nap

Este Honvéd-ZTE.

Először bejelentették két évre a legutóbb Kisvárdán játszó belsővédőt, Lazar Cirkovicot, majd pár órával később megjelent egy száraz közlemény, ami szerint Batikot kitették a keretből, ezt követte a Facebookon egy gyors marketingfinomítás, ugyanis a ZTE ellen meccset pont Bencével reklámozták hetek óta, végül pedig kijött egy galéria az utolsó edzés képeivel.

Ezeken fogunk most végigmenni, és pár lényegi dolgot learchiválni, hogy amikor a mindenféle valóságok hullámai átcsapnak az erősen átmediatizált, és a pofánkba tolt szinte hazugságból hazugságba evickélő Honvéd-képen, akkor visszatekintve majd egy jót kuncoghassunk.

„Erősen besűrűsödött a té mínusz egyedik nap” bővebben