„A Batik-sztori ma az NSO-n folytatódott” bővebben– Akár már a vasárnapi, Újpest elleni bajnokin játszhat?
– Rajtam semmi sem múlik, a szakmai stáb eldönti, számít-e rám. Múlt hét csütörtökön már nem engedték Kispesten, hogy a csapattal eddzek, így – csakúgy, mint mindig, a napi munka mellett is – eljártam konditerembe, futottam, készültem a következő kihívásra, a formámmal nem lehet gond.– Azzal viszont volt, amilyen eljárást választott a kispesti vezetőség. Amint biztossá vált, hogy a belső védő Lazar Csirkovics a Honvédhoz kerül, kitették a csapatból. Mit érzett, amikor közölték, hogy ennyi volt?
interjúrészlet Batikkal (via NSO)
– Ha szakmai oka lett volna az elküldésemnek, akkor meglepődve, de elfogadom. Csakhogy nem erről volt szó. Korábban nálam sokkal jobb futballistáknak is megköszönték már a munkáját, de az ritka, ha nem mondanak igazi indokot. Máig nem kaptam konkrét választ, miért kellett eljönnöm. Tiszta a lelkiismeretem, tükörbe tudok nézni, négy év alatt mindent megtettem a kispesti klubért.
Címke: játékoskeringő
A versenyhelyzetbe hozott, de a keretből kitett Batikot végül eladtuk a Felcsútnak
jelentette be ma a Honvéd.
Baromira remélem, hogy egyszer kiderül, mi volt ennek a történetnek a hátterében, mert a mindenféle mozaikokból egy egészen undorító kiábrándító valamit lehet csak összerakni.
PÉNZÉRT(!!!) eladtuk Petrusenkót a horvát bajnokságba
jelentette be a Honvéd honlapja. Az új klubja a jónevű, és mint látszik, fizetőképes NK Istra.
Ennyikeh.
„PÉNZÉRT(!!!) eladtuk Petrusenkót a horvát bajnokságba” bővebbenHolender @ Vasas
Holcsika mindeközben három évre aláírt a Vasashoz. (via vasasfc.hu)
Bőven lesznek kispesti nevelésű társai: Baráth, Bobál Gergely, Cipf, Hidi, Ihrig-Farkas, Szivacski Donát.
Erősen besűrűsödött a té mínusz egyedik nap
Este Honvéd-ZTE.
Először bejelentették két évre a legutóbb Kisvárdán játszó belsővédőt, Lazar Cirkovicot, majd pár órával később megjelent egy száraz közlemény, ami szerint Batikot kitették a keretből, ezt követte a Facebookon egy gyors marketingfinomítás, ugyanis a ZTE ellen meccset pont Bencével reklámozták hetek óta, végül pedig kijött egy galéria az utolsó edzés képeivel.
Ezeken fogunk most végigmenni, és pár lényegi dolgot learchiválni, hogy amikor a mindenféle valóságok hullámai átcsapnak az erősen átmediatizált, és a pofánkba tolt szinte hazugságból hazugságba evickélő Honvéd-képen, akkor visszatekintve majd egy jót kuncoghassunk.
„Erősen besűrűsödött a té mínusz egyedik nap” bővebben