Mastodon

A legújabb kispesti találmány: egy sportigazgató, aki nem szól bele a szakmai munkába

Ez az igazi nóvum, nem a hidegfúziós reaktor.

Feltételezni sem merem, hogy az Állami Sportmédia hazudott volna, hiszen az állami hírügynökségek sohasem hazudnak, amikor 2024. november 19-én a következőt írta:

(…) Fórizs Sándor, a Honvéd sportigazgatója úgy fogalmazott, a jövőben sem szól bele a szakmai munkába.

M4 Sport

Ehhez képest Fórizs ott vigyorgott a törökországi küldöttség csoportképének kellős közepén, és a minap mint sportigazgatót jelentették be a szurkolói ankét egyik lehetséges fellépőjeként.

Vagyis úgy nem szól bele, hogy közben egyre látványosabban tolja előre magát.

„A legújabb kispesti találmány: egy sportigazgató, aki nem szól bele a szakmai munkába” bővebben

54 perc tömény Laczkó az M4 Sport videójában

Alany, állítmány, tárgy, határozószavak úgy nagyjából, de a legritkább esetben egy mondaton belül.

Az aktuális rész 46:10-nél kezdődik, és egyelőre mi is csak ennyit láttunk belőle.

A kulcsmondat a következő: az áttörés a következő átigazolási szezon és egy teljes felkészülés után várható, vagyis az adatbank szerint február 9., az első tavaszi fordulótól.

„54 perc tömény Laczkó az M4 Sport videójában” bővebben

Gondoltátok volna, hogy a kiesés is a szakmai stáb és a játékosok jó teljesítményét igazolja?

Tegnap lehetett a nyilatkozós nap Kispesten, amikor bemutatták a sajtónak Pinezits Mátét, az új edzőt. Pinezits természetesen mindenhol elmondta ugyanazt, néhol még a szófordulatai is visszaköszöntek a Honvéd hivatalos oldalán megjelent székfoglalójából. Igazából, ha egyet olvastál, akkor mindet olvastad. (csakfoci, nb1.hu, m4sport, sportal, rangadó/24, MTI/Origo, az einstandolt lapot nem hivatkozzuk az oldalon)

Decemberben ugyanez lement Kun Gergellyel. Akkor is bőven elég volt egyet átfutni, és az az egy tényleg bármelyik lehetett. Szóval vagy nagyon fantáziátlan arcokat választanak pozíciókra Kispesten, vagy nagyon ki van centizve előre, hogy mit mondhatnak egy-egy ilyen interjú során.

„Gondoltátok volna, hogy a kiesés is a szakmai stáb és a játékosok jó teljesítményét igazolja?” bővebben

Ilyen ország márpedig nincs vol. k*rvasok

Soha nem volt ilyen drága az ingyenebéd.

Azt írja az összes, izé, nevezzük jobb híján felületnek, hogy a szemét RTL-nek hála, a magyar emberek fogják fizetni a Bajnokok Ligája-meccsek jogdíját! Az izék közül is az egyik legizébb még ennél is tovább megy, idézem a címsorát:

Így fizetteti meg a magyar emberekkel az RTL Klub a Bajnokok Ligájára elszórt milliárdokat

az, bzmg, Origo, mi más lenne?
„Ilyen ország márpedig nincs vol. k*rvasok” bővebben