Mastodon

Valamit mondott Feczkó a tévében, azonban nem tudjuk, hogy mit (frissítés: már igen, viszont arról majd külön posztban, ha van értelme)

Frissítés: működik a videó!

Az elmúlt másfél évben Fórizs egyedül saját magát engedte bárkinek nyilatkozni a kötelezőket leszámítva. A meccsek utáni sajtótájékoztató és doorstep interjú kötelező, a tévés meccseken is vannak megszólalók, mert az is kötelező, valamiért úgy gondolják, hogy az ankét is kötelező, ilyenkor lehet jönni mellékszereplőnek Fórizs mellé, de ha mondjuk kikérnéd Kántor Kevint, amikor már a harmadik zseniális gólját rúgta és amúgy is remek történet az övé a svájci ötödből érkezve, vagy az edződet, amikor az NB II. utolsó helyéről pár hónap alatt az NB II. első helyére hozza fel a csapatot, akkor nem a válasz.

„Valamit mondott Feczkó a tévében, azonban nem tudjuk, hogy mit (frissítés: már igen, viszont arról majd külön posztban, ha van értelme)” bővebben

Napimindenféle 2026/05/26

Magyarszabály, fiatalpercek

Fiatalpercek az NB I-ben. #cikkajánló @ m4sport.hu

csakblog (@csakblog.bsky.social) 2026-05-26T09:25:04.102Z

Ha egy cikket akarsz elolvasni a mindenféle (MLSZ, NSMI) fiatalszabályokról, akkor ezt az összefoglalót ajánlom az NB I. most véget ért szezonjáról. Bónusz: a kötelező 2005 után született korosztályból Szűcs Tamás (DVSC) a 2., Átrok Zalán (MTK) pedig a 9. legtöbb játékpercet gyűjtötte. Mindkettő kispesti nevelés.

„Napimindenféle 2026/05/26” bővebben

Ilyen az, amikor semmilyenek vagyunk. Nem rosszak, semmilyenek

Kispest–Kecskemét 0-1

Nem tudom mire gondolt Feczkó a nyilatkozatában, hogy a gól előtt meg kell nézni valami jelenetet. Hogy Zierkelbach sporttárs nem volt a helyzet magaslatán a meccsen, az látszott, mert nem véletlenül szabadultak el a végére az indulatok. Viszont a gól előtt egyetlen jelenet lehet, ahol hibázhatott, mégpedig amikor Hangya a szerelése után lepasszolta Szamosinak, azonban a felvételeken nem látszik, hogy Szamót hogyan szerelték. A spori labdát mutat, Szamó sem reklamál (helyesen), hanem megy vissza védekezni (helyesen). Egyedül ez az egy pillanat lehetett, mert innentől már nem volt kontakt kecskeméti és kispesti között. (Ráadásul Baki is beragadt, így a Tujvel előtt álló kecskeméti zavaró jelenléte miatt még lest sem lehetett fújni.)

A közvetítés nem mutatta más szögből a visszajátszást, amit pedig igen, ott takarásban van a jelenet, tehát nem tudjuk eldönteni.

„Ilyen az, amikor semmilyenek vagyunk. Nem rosszak, semmilyenek” bővebben

Kupa, fegyelmi bizottság, zártkapu, Szijjártó, gépház

Hetikispest 2025/08/30

gépház //

Amíg nem áll be valami normális működés, addig sajnos kénytelenek leszünk hetikispestesekkel operálni. A podcast és pár egyéb dolog olyan szinten viszi el az oldalra fordítható időmet, hogy az már nekem kellemetlen. Gondolkodom a megoldáson.

A podcast készítési folyamatáról szerintem hamarosan lesz egy önálló poszt, mert nyilván vannak itt hozzáértők, akik tanácsaikkal le tudnának nyesegetni egy csomó felesleges dolgot a gyártósorból, és ezzel nem kevés időt nyerni nekem. Esetleg ami még menőbb lenne, hogy egyes munkafolyamatokat át tudjak adni, például a már megvágott anyag készre keverését, amivel nekem iszonyatosan sok időm megy el, ráadásul nem is értek hozzá. Átadom felhőn keresztül a sávokat, és kérek vissza egyetlen filet, ami már publikálható.

„Kupa, fegyelmi bizottság, zártkapu, Szijjártó, gépház” bővebben

Fiatalszabály, fegyelmi bizottság, Ajka

Napikispest 2025/07/30

fiatalszabály // kijött egy hosszabb cikk a legutóbbi podcastben is tárgyalt fiatalszabály(ok)ról az m4sport.hu-n, tényleg ajánljuk elolvasásra. Sokkal okosabbak ettől sem leszünk, de legalább valami.

MLSZ fegyelmi bizottság // (via MLSZ feb)

A FEB szurkolói rendzavarások, rasszista megnyilvánulások, megbotránkoztató bekiabálások miatt eljárást indított az alábbi sportszervezetekkel szemben: DVTK, DVSC, Ferencvárosi TC, Újpest FC, Budapest Honvéd FC, Videoton FC Fehérvár, ZTE FC, Soroksár SC

„Fiatalszabály, fegyelmi bizottság, Ajka” bővebben