Mastodon

Párnapikispest 2023/09/06

#2023/08/28 Átrok Haladás ellen beszedett sérülése súlyos, valami szakadásról beszélnek, szóval könnyen lehet, hogy legalább fél év.

#2023/08/29 ha lemaradt volna: a nyáron visszatérő, NB II-es tapasztalattal rendelkező belsővédő Horváth Milán, miután nálunk csak a padig jutott, átigazolt Szegedre. (via Szeged-GA)

#2023/08/31 az MLSZ fegyelmi bizottsága szerint még mindig NB I-es a Honvéd: (közben Kovács Nikó letöltötte az eltiltását az ETO ellen)

képernyőkép: mlsz.hu

#2023/09/03 Bobál Gergely két évre írt alá – jelentette be a Honvéd.

#2023/09/05 Lovric egy meccset kapott a kiállításáért. (via MLSZ feb)

#2023/09/06 ma este zárul az átigazolási időszak. Holnaptól csak szerződés nélküli játékos szerződtethető. Praktikusan ez azt jelenti, hogy a pletyizett Lőrinczyt vagy ma át kell igazolni, vagy elérni, hogy a Diósgyőr szerződést bontson vele.

„Párnapikispest 2023/09/06” bővebben

Pár apróság az ETO után

Debütálások

Eddig egyszer fordult elő, hogy egyszerre három akadémista debütált a nagycsapat mérkőzésén, mégpedig 2020. október 31-én, egy hazai (Hungária körúti) Mezőkövesd elleni 1-1-en. Név szerint Szabó Alex, Kocsis Dominik és Németh Dániel. A padon pedig már akkor is ott ült Dúzs, Benczenleitner, Keresztes, és az idén nyáron pár edzőmeccsen játszó, azonban azóta eltűnt Bartha Botond.

Az új hármas lista: Kocsis Gergő, Nyitrai Bence, Pekár István.

Pekár az első

akadémista, aki góllal debütált a Honvédban bajnokin. Rajta kívül három játékosnak sikerült ez, azonban mindnek más csapat színeiben: Karacs Péter (Nyíregyháza), Kitl Miklós (Kecskemét) és Szűcs Kristóf (Újpest).

Valószínűleg a 89. percben becserélt, majd a második labdaérintéséből a 93. percben gólt szerző Pekár két érintéses és négy perces rekordja hosszú ideig vár majd a megdöntésre.

Azt egyelőre még vizsgáljuk, hogy gólja napján 7145 napos Pekár ezzel a számmal hol helyezkedik el a listán. Amint megvan, frissítjük a posztot.

update // itt a lista:

  1. Czár Richárd 6856 nap
  2. Kerezsi Zalán 6969 nap
  3. Holender, Filip 6976 nap
  4. Vécsei Bálint 7011 nap
  5. Pekár István 7145 nap (NB II.)
„Pár apróság az ETO után” bővebben

A poszt végén arról is lesz szó, hogy ki-til-tot-ták a repoharakat a mai meccsről!

Honvéd – ETO @ Bozsik, 16h

Végül nem a tegnap volt a nagy nap, amikor végre aláír és bejelentik Bobált. Lassan akkora a bohózat körülötte, mint a saját kitalációjú messiásukat váró kezdő szektákban. Jön, nem jön? Mi lesz most velünk? Nem mintha egy Bobál elég lenne az azonnali megváltáshoz, azonban pont azokat a napokat éljük, amikor a remény csírájára még nem került egy nagy adag föld, és nem betonozták le jó vastagon.

Természetesen a feljutásról beszélek.

„A poszt végén arról is lesz szó, hogy ki-til-tot-ták a repoharakat a mai meccsről!” bővebben

Miután lassan két hete bármelyik nap aláírhat Bobál, a

Nemzeti Sport megszellőztette, hogy valószínűleg ma van az a Nagy Nap, amikor végre tényleg aláír, bejelentik, azonban játszani legkorábban Dorogon, két hét múlva játszhat.

Nem megváltás, viszont legalább középcsatár, amiből nem nagyon van a keretben, miután Németh Barna nem kellett, Fábiánkovitsot pedig eladták a Szegednek. Igazából a poszton Kerezsivel, valamint a tizenhét éves Átrokkal és Simon Benedekkel futottunk neki az idénynek. Nem is tudom miben reménykedtünk.

A helyzet feloldására gyorsan érkezett Kundrák, és most majd fog Bobál, azonban nyilván egyikük sem garancia a feljutásra, sőt, talán az évi 10-15 gólra sem, azonban velük legalább érdemben javulhatnak a variációs lehetőségeink, és a meccsek végére, a kritikus utolsó negyvenöt percre maradhat értelmes cserénk.

„Miután lassan két hete bármelyik nap aláírhat Bobál, a” bővebben