Mastodon

Váratlanul megszólalt a sportigazgató, ami egy remek apropó mindenféléről beszélgetni

Mondhatnánk, hogy derült égből Fórizs Sándor.

Az ember, akit szinte mindenki egyértelműen, és egyelőre nem megcáfolt módon a jelenlegi modell központi figurájának tart, váratlanul interjút adott a Honvéd honlapjának. Mivel csak nagyon ritkán jelenik meg akár egy alákérdezős anyag erejéig is a nyilvánosság előtt, így hatalmas érdeklődéssel estünk neki az olvasásnak.

„Váratlanul megszólalt a sportigazgató, ami egy remek apropó mindenféléről beszélgetni” bővebben

Gyirmóton a gyenge szereplés miatt Tamási Zsolt felmentette saját magát, majd

mint sportigazgató kinevezte edzőnek Schindler Szabolcsot. (via gyirmotfc.hu, címlapkép ugyaninnen)

Schindler az idényt még az Ajka vezetőedzőjeként kezte, azonban a 17. forduló után megváltak tőle. A pontátlaga 1,06 volt.

„Gyirmóton a gyenge szereplés miatt Tamási Zsolt felmentette saját magát, majd” bővebben

Nekem ne mondja senki, hogy egyáltalán nem számít milyen mezben játszunk!

Vagy, hogy milyen lábbal lépünk be a stadionba.

Tegnap elhamarkodottan állítottuk, hogy a tavaly óta használt piros-fekete mezünk egyszerűen nem működik. Az igazság az, hogy bár a tavalyi 1,48 pontos átlagára se lehetünk túlzottan büszkék az NB II-ben, a valódi nem működést idén mutatta be (0,79). Annyit mindenképp megállapíthatunk, hogy ezzel a mezzel nekimenni a feljutásnak finoman fogalmazva is rossz döntésnek bizonyult.

Természetesen minden mezről csak utólag derül ki, hogy mennyire működött, azonban vannak kivételes alkalmak, amikor menet közben is lehetőségünk adódik beleszólni a történelem menetébe, és módosítani, ha pedig kell, akkor elengedni. A jelenlegi 2023M piros-fekete a 37 bajnokija alapján egyértelmű bukás, míg a 2024M fehér egész jól indul.

„Nekem ne mondja senki, hogy egyáltalán nem számít milyen mezben játszunk!” bővebben

Bevágtam a durcást, és nem megyek ki még a kerítéshez sem nézni a mai edzőmeccset

Honvéd–Budafok @ MFA 11:00, zárt kapu, nincs közvetítés.

pedig évek óta nem csináltam ilyesmit. Mármint olyat, hogy kihagyjak egy pesti edzőmeccset, rendezzék azt bárhol, bármikor.

Elegem van a zártkapus meccsekből. A világ vicce, hogy az NB II. egyik kiesőjelöltje (mi) és az NB II-ben, miután minket megvert, sorozatban ötször kikapó, szintén alsóházas Budafok zártkapus edzőmeccset játszik,

nehogy véletlenül kiszivárogjanak a legújabb taktikai elképzeléseik.

„Bevágtam a durcást, és nem megyek ki még a kerítéshez sem nézni a mai edzőmeccset” bővebben