Mastodon

Két edzőmeccset játszottunk teljes hírzárlattal

Nem sok információ csordogált ki, nem is értjük miért:

  • október 1.(?) // Honvéd – Mezőkövesd 1-0 (gól: Baráth)
  • október 8. // Honvéd – ZTE 4-1 (a ZTE a Facebook-oldalán csak a saját csapatukról közöl részleteket, például azt, hogy a góljukat Bobál lőtte)

Futballházi esték 3.

templom_ter4Adott egy rendezvénysorozat, ami igazából élőben jó, szavakban visszaadni nem nagyon lehet, és nem is érdemes.

Miért írunk róla akkor mégis minden egyes alkalommal? Nem is tudom…

Talán azért, hogy legyen róla emlék, mert ezek az esték is fontos részei a mi szurkerségünknek. Igen, azt hiszem ezért! „Futballházi esték 3.” bővebben

Sorsoltak a Magyar Kupában: RKSK

[11:24] Elméletileg 11-től tart a sorsolás, de egyelőre sehol semmi az MLSZ oldalán. Amúgy NB I-es csapatként kiemeltek vagyunk, tehát mindenképp idegenbe megyünk majd egy alsóbb osztályú ellenfélhez. A meccsnap október 26., szerda.

[11:27] Közben a Honvéd honlapja kitette: RKSK, vagyis maradunk Pesten. Bakker. De legalább ellenfélként láthatjuk Bárányos Zsoltot, és mellékesen Szűcs Lajos a kapusedzőjük. A meccs 13:30-kor kezdődik a Rojik sporttelepén.