Mastodon

Napikispest 2022/07/28

Batik // már az NSO is megírta, hogy távozhat Kispestről, és helyette a legutóbb a Kisvárdában játszó Cirkovic (transfermarkt, fbref) érkezhet.

szélső // és bedobtak egy nevet a szélre is: Oleksiy Kashchuk (transfermarkt, fbref).

„Napikispest 2022/07/28” bővebben

Napikispest 2022/07/27

Batik // nevét bedobta a csakfoci, hogy Egerszegre kerülhet. (Vicces lenne Gergényi, Batik, Kálnoki Kis védelem, három exünkkel.) [Amúgy a pletyi nem teljesen alaptalan.]

  • mivel Bence kb. végigjátszotta a felkészülést (310 perc, Klemenz 204 perc, Lovric 195 perc, Prenga 195 perc, Gomis 91 perc, Szabó Tibor 58 perc), így mindenképp szükség lenne a pótlására.
  • Klemenz a játékpercei alapján sem tűnik úgy, hogy értelmes alternatíva lenne, tehát ha Bence megy, akkor a Prenga, Lovric párosnak lehet legfeljebb a cseréje, vagyis
  • tényleg igazolnunk kell egy huszadik középhátvédet* is az elmúlt évek viszonylatában.
  • valamint, mivel se Batik, se Hidi, se Nagy Geri nem lenne, így új csékára is szükség lesz, és nem lepődnék meg egy Szappanoson, mert az sem baj, ha a cséká általában a pályán van.
„Napikispest 2022/07/27” bővebben

Napikispest 2022/07/20

Holender // iránt érdeklődik a Vasas egy szerbiai lap szerint. (via zte.hu/transfer)

  • az előző bajnokságban // 22 meccsen lépett pályára (3 gólt lőtt) a Partizanban, azonban a 22 meccse tiszta játékidőben, vagyis 90 percben számolva mindössze 8,3-at tesz ki. (via fbref)
  • ebben a szezonban // 2 meccsen kapott 8 percet.
  • ne szépítsük // hatalmas szégyen lenne nekünk, ha Hidi, Baráth, Ihrig-Farkas, Bobál Geri, Cipf és Vernes mellett egy újabb kispesti nevelés kerülne a Vasashoz. Holcsika ráadásul válogatott, magyar gólkirály, és egy európai csapatból igazolna haza. (Bár egyedül pofa és bőr dolgában nem áll sz*rul a klubház, azt pontosan tudjuk.)
  • update // az NSO-nak megerősítették a Vasastól, hogy tárgyalnak Holenderrel.
„Napikispest 2022/07/20” bővebben

Napikispest 2022/07/15

edzőmeccs 1. // beesett egy újabb edzőmeccs szombatra a edzőtáborban: a szlovén kettes Rudar Velenje ellen. A 30 meccsből 13 vereséget elszenvedő Rudar egy hellyel megelőzte a Kispesten élcsapatként bemutatott Nafta Lendavát, és ötödik lett a legutóbbi bajnokságban. Bivalybaszók lehetnek! Csoda, hogy meg tudtuk szerezni őket edzőpartnernek. #riszpekt! (via honvedfc.hu)

„Napikispest 2022/07/15” bővebben

Napikispest 2022/07/13

Horváth Milán // újabb egy évre kölcsönbe került. Ezúttal Mezőkövesdre. (via honvedfc.hu)

Játékoskeringő, bla, bla, szokott helyen.


délután újabb edzőmeccs // persze megint zártkapus, és vélhetően stream se lesz. Érzitek, hogy a Honvéd tényleg egy Valódi Prémium Klub? Naugye.

update // az ellenfél, a montenegrói Arsenal Tivat által használt szlovéniai B4 edzőközpont közvetítette a mérkőzést a Facebookon.

„Napikispest 2022/07/13” bővebben