A zte.hu/transfer bökte ki, hogy Martin Mircevski, a Topolya 25 éves észak-macedóniai jobblábas balszélsője érkezhet.
„Beesett az első téli pletyka” bővebbenSemmi újat nem mond, viszont a Sportal kamerával ment ki Kun Gergelyhez
és ennek a következménye egy videó (amit nem tudunk beágyazni, szóval sajnos kattintani kell miatta, és amíg nem találunk jobb linkgyűjtőt, ahová hosszabb távon is archiválni tudjuk a Honvéddal kapcsolatos kontentokat, addig sajnos a Redditen keresztül*):
Érdemes rászánni azt a tizenkét percet, amilyen hosszú, mert bár tényleg semmi újat nem mond, a mimika talán többet elárul, mint az interjúról interjúra ismételt tökazonos mondatok.
„Semmi újat nem mond, viszont a Sportal kamerával ment ki Kun Gergelyhez” bővebben„Úgy vélem, a magyar labdarúgásnak még mindig van hova fejlődnie.”
Kun Gergely nyilatkozós napot tartott.
Jap, a címben szereplő mondat elhangzott Kun Gergely szájából. Különösen a még mindig van részt szeretném kiemelni, hiszen ebben a magasságban már minden picike epszilonnyi elmozdulás óriási siker. Jajj.
Mivel ma sajtónapot tartottak Kispesten, ezért valószínűleg több oldal is ki fog jönni a saját anyagával, mi pedig megpróbáljuk mindet szemlézni, és kiragadni a legfontosabb mondatokat, gondolatokat. (A címben szereplő például az NSO-n megjelent interjúból van.)
„„Úgy vélem, a magyar labdarúgásnak még mindig van hova fejlődnie.”” bővebbenGyirmót, hat éve
Mennyire más volt a világ hat éve. 4-0-ra nyertünk Gyirmóton, és ezzel feljöttünk a bajnokságot vezető Vasas (34 pont) és Videoton (33) mögé a harmadik helyre (31).
2022-ben a Videoton nyolcadik (19), a Honvéd tizenegyedik (16) a Vasas pedig tizenkettedik (15).
„Gyirmót, hat éve” bővebbenKun Gergely nehéz menete: egy nagyon nem egyszerű helyzetből az egyre fogyó bizalom mellett kell kihoznia a legtöbbet
Szurkolunk neki, és finoman jelezzük már itt a leadben: azért az egyik legfontosabb cél természetesen a bentmaradás kell legyen!
Múlt héten nevezték ki Kun Gergelyt Kun Gábor utódjának, vagyis ügyvezetőnek, és a Honvéd oldalának adott interjúja több kérdést is felvetett bennünk, amiket el is küldtünk a klubnak.
Nos, az van, hogy hamu a fejemre, mert már egy hete, hogy válaszoltak, azonban annyi minden közbejött, hogy totálisan megfeledkeztem róla: illendő lenne kitenni.
Már csak azért is, mert
- a Honvéd rendre nagyon kedvesen válaszol a megkeresésekre, legyenek azok bármilyen idióta apróságok,
- aztán mert a Honvéd sajtóosztálya valahol még a régi iskolát viszi, és a kérdéseket ugyanazon a platformon, esetünkben emailben válaszolja meg, nem pedig valami nyilvános felületen, ahogy az manapság több helyütt is divat,
- és természetesen azért is, mert a válaszok bár szűkszavúak, néhol nem kicsit érdekesek számunkra.