Mastodon

Mire hangulatba jössz, lecsapnak a ’90-esek… nem jó jel az idényre nézve!

Hornby is azonnal bérletet venne…

Az a helyzet, hogy valahol többet is adott ez a meccs, mint előzetesen vártam – persze a semminél nem vészesen nehéz többet adni. De az az igazság, hogy a 65.-85. perc között éreztem valami olyasmit, amit egy Kispest szurkolónak kell: izgultam a csapatomért és picit velük dobbant a szívem a pályán –legalábbis némelyikükkel. Aztán az utolsó utáni perces gól újból jelezte, hogy nyugi, nem 2015-16 van, hanem inkább a 90-esek végi – 2000-esek eleji ipari szenvedés, és tényleg felrémlettek a régi Dunaferr, Nyíregy, Gázszer, BVSC elleni hazai meccsek: szarok vagyunk, szarok vagyunk, szarok vagyunk, na, egy 20 percre véletlenül jók vagyunk, elkezdesz hinni, aztán megint szájba rúg a valóság. Az én Kispestem.

„Mire hangulatba jössz, lecsapnak a ’90-esek… nem jó jel az idényre nézve!” bővebben

A hőbörgés joga és a k*rvagyenge

Honvéd – Paks, 20h @ Bozsik

Nem sok eszköze maradt a szurkolónak, hogy kifejezze a nemtetszését. Írogathat a Facebookra, meg mindenféle kommentfelületekre, és képzelheti azt, hogy ott van a valóság, esetleg kimehet valahova tüntetni, bemehet a meccsre, ott szintén tüntethet, hangoskodhat, vagy nem megy ki a meccsre (tüntetőleg!), elmarad, satöbbi.

Van tehát bőven lehetőség, kinek mi tetszik. Ha valaki nem akar meccsre menni, az úgyis talál valami kifogást, és nem megy. Sebaj, majd visszatalál, ha újra működni látszik a dolog. Közkeletűleg rájuk mondják, hogy a gyerekét is csak akkor szereti, ha vasalt ruhában hozza haza a színötös ellenőrzőt.

Engedjük el őket, illetve a digitális huszárokat, hiszen

„A hőbörgés joga és a k*rvagyenge” bővebben

Az imént szpottoltam a csapat egy részét a

Templom téren, a katolikus templom előtt.

Nem mentem oda, ezért csak költőien teszem fel a kérdést: vajon mit csinálhattak?

Eddig a legerősebb tipp, ami érkezett, hogy a rajtunk lévő rontást akarták levetetni.

Remélem összejött.

„Az imént szpottoltam a csapat egy részét a” bővebben

Az elmúlt években fokozatosan a Honvéd lett a leggyengébb láncszem az NB I-ben

„Az elmúlt években fokozatosan a Honvéd lett a leggyengébb láncszem az NB I-ben” bővebben