Negyven éves lett az egykori kispesti kedvenc, Kemenes Szabolcs. A kapus, aki egy kupagyőzelem után érkezett, és a bajnoki cím előtt távozott, de azért nyert velünk egy felejthetetlen bronzérmet 2013-ban. Szülinapja apropóján beszélgettünk vele a kezdetekről, a kispesti évekről, az edzősködésről, zenéről, barátokról és még sok minden másról.
Boldog születésnapot, Szabi!
„71 helyett 40: Kemenes Szabolcs” bővebben