Mastodon

Azzal a mondattal kívánok Boldog Karácsonyt, ami igaz a Honvéd bajnoki címére és az RW posztolásra is: „Jobb későn, mint soha!”

Szóval az van, hogy amire már senki nem számított, még Fanta úr sem, hisz délczegen elköszönt ma délelőtt napokra, blogfrissítések elől zsírgőzzel mentve fel magát, és már annyira se bízott bennem, az elmúlt hónapokat tekintve, joggal, hogy lesz valaha valami RW poszt, pedig lesz, mert ha Karácsony van és életérzés poszt kell, akkor jön RW, főleg hogy hosszú-hosszú hetek után végre fújhattam egyet, meló-suli-diplomamunka-vizsgák-beadandók-határidők káosza után most végre én is sóhajthatok egyet és végre megint van időm az igazán fontos dolgokra, úgyhogy Kispest, Wekerle, Karácsony, Bajnokcsapat, Öcs, Fater, Csakblog, RW, Hanta, Ábel, OldBabar, hangulattolulás, életérzés, lesz itt minden, Boldog Karácsonyt minden olvasónak! „Azzal a mondattal kívánok Boldog Karácsonyt, ami igaz a Honvéd bajnoki címére és az RW posztolásra is: „Jobb későn, mint soha!”” bővebben

Napikispest 2017.12.23.

  • Váczi Zoli // egészen csodálatos az M4 Sporton az Ulti liga döntőjének közvetítése. Szinte meg sem lepődünk, amikor feltűnik Váczi Zoli a képen, és ahogy hőbörög egy tényleg amatőr módon nem elfogott piros betli után, majd dühből és hajtószín nélkül mond be egy ultit, hogy közben tovább mondja a magáét a korábbi partnernek, na, az valami annyira magyarfutball, hogy nem is tudom. Okés, hogy Vaszke Bécsben volt helyezett egy póker-versenyen, ez valahogy mégis kedvesebb nekem.

Tudom, hogy Felcsút, de tegnap óta ezen jár az agyam

A Honvéd éves TAO-jából (218 millió) nem jönne ki másfél teakonyha Felcsúton. Szerintem írok a Teakonyha blognak, hogy ha kapna 155 milliót, akkor abból mit tudna kihozni (természetesen gépészettel!) egy 102 főt foglalkoztató és még legalább ennyi tanulót kiszolgáló akadémiának?

„Tudom, hogy Felcsút, de tegnap óta ezen jár az agyam” bővebben