Mastodon

Mindenki nyugodjon le: Fórizs marad!

Először szólalt meg a tulajdonos.

KÖZLEMÉNY

Tulajdonosunk, Leisztinger Tamás reagált a sajtóban megjelent hírekre.

Megdöbbenve értesültem arról, hogy a Honvéd eladásával kapcsolatban milyen hírek és milyen kitartóan jelentek meg a médiában. A klub eladásáról senkivel sem tárgyalok és a későbbiekben sem kívánok. A sportigazgatói állás be van töltve és ezen változtatni nem szeretnék és nem is fogok.

Hajrá Honvéd! Csak a Kispest!

Sportbaráti üdvözlettel,

Leisztinger Tamás

via Bp. Honvéd
„Mindenki nyugodjon le: Fórizs marad!” bővebben

Osztályozók, Dzsudzsák, Videoton

Napikispest 2025/05/27

_osztályozók

Szurkoltam azért, hogy a Nagykanizsa és a Karcag (utóbbi egyben új helyszínként) jöjjön fel az NB II-be. Mivel egymással játszanak, legalább az egyiknek sikerülni fog. És sajnos a másik kettőből is egynek.

A futball kis játékelmélete:

  • ha egymással sorsolják össze a kívántakat, akkor biztosan feljut 1 kívánt és 1 nem kívánt.
  • ha a kívántakat nem kívántakkal sorsolják össze, akkor benne van a lehetőség, hogy mindkettő feljusson, ahogy az is, hogy egyik se.

Ilyenkor hogyan gondolkodik egy szurkoló? A biztosra menni, vagy jöhet a bizonytalan, és az attól remélt nagyobb jó?

„Osztályozók, Dzsudzsák, Videoton” bővebben

Bentmaradtunk, innen már minden jutalomjáték (közben kiesett a Tatabánya)

Honvéd–Kazincbarcika @ 20:00, Bozsik

Geccc, sikerült lerobbannom az elmúlt napokban. Valahol és valamikor nagyon megfáztam, szóval most forró levesen és Aspirin Komplexen élek, és közben tonnaszám használom a zsebkendőt. Estére össze kell kapnom magam legalább annyira, hogy kimenjek a stadionba, meccset nézzek, majd hazamenjek. Egy piszlicsáré megfázás miatt, legyen az bármilyen szar, nem fogok elengedni egy újabb maxos szezont. (Pedig másodszor fogadtam meg magamnak pár éve, amikor egy februári, Fradi elleni meccsre harmincsok fokos lázzal mentem ki az Üllőire, hogy többet ilyesmit nem csinálok. Előtte Videotonban ücsörögtem végig pokrócokba burkolózva úgy egy meccset a sajtóból, hogy a büféslány megszánt, és szerzett rumot a forró teámba, majd egy biztonsági emberrel küldette ki a teraszra. Jó, most legalább lázas nem vagyok, megmértem, viszont taknyos az igencsak. És estére még jobban lehetek.)

Na, de beszéljünk inkább a másik betegről, a Honvédról.

„Bentmaradtunk, innen már minden jutalomjáték (közben kiesett a Tatabánya)” bővebben

Váratlanul megszólalt a sportigazgató, ami egy remek apropó mindenféléről beszélgetni

Mondhatnánk, hogy derült égből Fórizs Sándor.

Az ember, akit szinte mindenki egyértelműen, és egyelőre nem megcáfolt módon a jelenlegi modell központi figurájának tart, váratlanul interjút adott a Honvéd honlapjának. Mivel csak nagyon ritkán jelenik meg akár egy alákérdezős anyag erejéig is a nyilvánosság előtt, így hatalmas érdeklődéssel estünk neki az olvasásnak.

„Váratlanul megszólalt a sportigazgató, ami egy remek apropó mindenféléről beszélgetni” bővebben

A barátság, a kellés, a természetes és az ígéretből számolt matek laza összefüggései egyetlen hosszú gondolatban

Honvéd–Csákvár @ Bozsik, vasárnap, 19:00

Ene, ami összeköt

A hétvégi #Kispest – Csákvár 2016 szeptembere óta a 339. bármilyen tétmérkőzése lesz a Honvédnak a világban. Ebből a Covid🦠 alatt akkreditáció hiányában 6-ról hiányoztam, vagyis nekem a 3️⃣3️⃣3️⃣. (Tiszta sorozatban is a 153.)8 és fél éve nem hagytam ki meccset saját döntésből.

cikoria (@cikoria.bsky.social) 2025-03-29T07:30:59.898Z

Emlékszem, a Főtéren az Omega zenélt, a főlegvári stadionban pedig a bajnoki címvédő Astra Giurgiut fogadta a CFR. (Közben a Honvéd otthon a Gyirmótot.) E. a koncertet választotta („mikor láthatom még egyszer az Omegát?”), így M-mel mentünk ki a meccsre, azonban ő beült dolgozni a sajtóba, és magamra hagyott. Nincs semmi probléma, meccsen pont tudok lenni, könnyen feltalálom magam.

„A barátság, a kellés, a természetes és az ígéretből számolt matek laza összefüggései egyetlen hosszú gondolatban” bővebben